Kına-Düğün-Nişan Hatırası Ahşap Foto

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 3733

Kına-Düğün-Nişan Hatırası Ahşap Foto Özellikleri

  • 1.5cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
  • 22x30 cm ölçülerindedir

Kına-Düğün-Nişan Hatırası Ahşap Foto kınalı kuzunuza verebileceğiniz en güzel armağan…

Her genç kızın hayali gün geldiğinde telli duvaklı gelin olmaktır. Elbette ailelere en yakışanı da biricik evladını Türk örf ve adetlerine uygun biçimde yüz akıyla gelin etmektir. Karşınızda ise evlilik müessesesinden içeri girecek olan yavrularınıza bu özel anlarını unutulmaz kılacak olan en güzel ahşap foto hediyesi duruyor. Fotoğraflar yerine ahşap çerçeve tercih ettiğinizde herşey çok farklı olacak.

Osmanlıdan bizlere miras kalan örf ve adetlerimiz en güzel ananevilerimiz ve kültürlerimizdir. Bu güzel gelenek ve görenekler arasında; kız isteme töreni, iadeyi ziyaretler, kına gecesi, nişan ve nikah törenleri ve elbette ki davullu zurnalı düğünlerimiz yer alır. İşte bu güzel anların kutlanması için hazırlıklar günler öncesinden başlar. Alışverişler yapılır, çiçekler çikolatalar hazırlanır, takılar alınır, görkemli sofralar kurulur ve şölenler düzenlenir. Eh haliyle de ülkenin dört bir yanından hemşerilerimiz ve akrabalarımız bu unutulmaz anlarda bizleri yalnız bırakmamak için bu davetlere katılır. Sevdiklerinize özel günlerinde çift hediyeler inden ahşap fotodan verdiğinizde çok sevineceklerini gözlemleyebilirsiniz.

İşte hayatta sadece bir kere kutlanacak olan bu toplantıları dilerseniz unutulmaz kılabilirsiniz. Bu özel ve önemli gecelerde çekilen fotoğraflar elbette ki bu birliktelik karelerini sonsuza kadar kalıcı kılmakta önemli kağıt parçalarındandır. Ama asla bir ahşap foto kadar değil…

Sevdiklerinize, evlatlarınıza veya yakınlarınıza kına gecesi, söz, nişan, ve düğün gibi önemli gün yada gecelerini unutulmaz kılmak için en güzel fırsat karşınızda durur. Bu özel gecelerde çekilen fotoğrafları bize yollayın ve sevdikleriniz için unutulmaz niteliklerde şahane bir ahşap fotoya dönüştürelim. İşte sevdiklerinize şahane bir  düğün hediyesi ahşap foto !

 

Birbiriyle mutlu olan her çiftin ilişkilerini evlilik ile taçlandırmak tek hayalidir. Bir ömür beraber olmak ve çocuklarınızın annesi ya da babası olacağına inandığınız eşinize ile muhteşem bir düğün herkesin hayalidir. Alınan karar ile en özel eşyalar alınır, kusursuz bir düğün için tüm hazırlıklar büyük bir özveri ile devam eder. Yaşayacağınız eşsiz geceyi size tekrar hatırlatacak ve yaşatacak olan ise o güne ait çekilen fotoğraflardır. O güne ait en özel fotoğrafların kalıcı olarak sonsuzlaştıracak ahşap fotoğraflar sizin ve sevdikleriniz için sonsuz ve özel bir anlam taşımaktadır. Sevdiğiniz arkadaşınıza düğün hediyesi, nişan hediyesi ya da kına hediye olarak ahşap fotoğraf hediye ederek yaşayacağı mutluluğa şahit olabilirsiniz. Özel tasarımdan oluşan ahşap fotoğraf taze kalmasını istediğiniz anılarınıza sonsuz bir anlam katacaktır. Kişiye özel ürünler sevdiklerinizin kendilerini özel hissedeceği anlamlı hediyelerdir. Sevdiklerinizin resmi ile anlam kazanacak ahşap fotoğraf ile de onları mutlu ve özel hissettirecektir.