Kelebek Tasarımlı Rose Gümüş Küpe
Kelebek Tasarımlı Rose Gümüş Küpe

Kelebek Tasarımlı Rose Gümüş Küpe

Ürün Kodu : 8019

Kelebek Tasarımlı Rose Gümüş Küpe Özellikleri:

  • Ürün Ebatı: 1 x 1 cm
  • Ağırlık: 1.1 gr
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında %5 sapma olabilmektedir.

Kelebek tasarımlı rose gümüş küpe bu bahar sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye!

Aşkın müjdecisi başınızın üzerinde uçuşan kelebekler, dilerseniz en güzel şekilde sevdiceğinize yaratıcı bir hediyeye dönüşebilir. Özgürlüğün, mutluluğun güzelliğin bir ifadesi olan kelebekler bu küpe tasarımında en güzel küpe aksesuarına dönüşüyor zira. Gelin bu ışıltılı kelebekleri sevdiğiniz kadının kulağına konduruverin ve onu bu yakınlarda en çok mutlu eden kişi siz olun! Sevgiliye yıldönümü hediye arayışlarınızın en zarif dokunuşu olabilecek olan  kelebek küpelerle onu şaşırtın!

 

Sevgilinizin kulağında adeta dans eden bu uçuş uçuş kelebekler onu ziyadesiyle mutlu edecek! Üzerindeki elmas eskitmeleri tadınları zirkonlar hafif vintage havasında bir hediyeyi andırdığı gibi, ona büyüklerinizden kalan antika tadında bir hediyeyi de anımsatacaktır. Biliyorsunuz ki dönemimiz de antika efektli eskitme vurguların kullanıldığı takı objeleri de çok moda. Bu açıdan bu küpenin barındırdığı bu asil ışıltılar da sevdiğiniz kadının oldukça hoşuna gidecektir. Sevgiliye güzel hediyeler sergisi arasından ona ithaf edilebilecek olan bu naif aksesuarla kalbinizin ta derinliklerinden seslenebilirsiniz.

 

Doğada uçuşan kelebekler zaten hali hazırda oldukça zarif, güzel ve muhteşem yaratıklardandır. Hele bir de bu asil küpelerde en göz alıcı ve muhteşem ışıltılar taşıyan bir objeye dönüşüyor. Eğer sevgilinize özel gününüzde dilinin tutulacağı kadar güzel bir hediye vermek istiyorsanız, ona bu muhteşem küpeleri hemen almalısınız. Gece- gündüz dilediği zaman, günün her saatinde, tüm mekanlarda ve dilediği kıyafetlerle takabileceğiniz bu güzel  aksesuarlara hayran kalacaktır.

Hatta bu kolyeyi tek bırakmak istemezseniz, Hediye Sepeti sayfalarında yer alan en güzel kolyeler ide inceleyebilirsiniz.

Özgürlüğün simgesi kelebek küpe ile sevgilinizin şıklığına şıklık katın. Baharı müjdeleyen kelebekler cıvıl cıvıl görüntüsü ile genç bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından olmuştur. Sevgililer günü hediyesi ya da doğum günü hediyesi olarak göz alıcı bir hediye verebilirsiniz.

Kadınlara hediye almak istediğiniz de ışıltılı takılardan tercih yapmanızı onları her koşulda mutlu edecektir. Sevgilinize duyduğunuz aşkı, kısa ömrünün aksine kıymetli olan kelebek ile anlatabilirsiniz. Miğdenizde kelebekler uçuşuyorsa daha fazla beklemeden sevgilinize gümüş kelebek küpe hediye edebilirsiniz.