Kars Temalı Baskılı Porselen Kupa Bardak

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 15751

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Kars Temalı Baskılı Porselen Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Güzelliği ve tarihsel dokusu ile birlikte pek çok romanda dahi kendisine yer edinmiş olan Kars, gerek yerli gerekse yabancı turistlerin ilgisini çeken son derece önemli bir şehirdir. Yaz ve kış aylarında ayrı güzelliğe sahip olan Kars, Türkiye’nin en çok heykele sahip olan ili olma özelliğini de taşımaktadır. Her sabah güneşin ışınları tüm şehri aydınlatmakta ve kış aylarında da yılın ilk karı Kars’a yağmaktadır.

Özellikle son dönemlerin popüler tercihi olan Kars Ekspresi için de son durak olan ve yolcuları özenle ağırlayan şehir, bu gibi özellikleri bakımından sadece Karslı olanlar için değil, aynı zamanda tüm ülke genelinde kendisine sempati kazabilmiştir.

Kars’ın tüm bu anlamlarını ve daha fazlasını, Kars’ta geçirilen özel ve güzel anları her zaman anımsatmak için sevdikleriniz için Kars Temalı Baskılı Porselen Kupa Bardak tercih edebilirsiniz. Kupa bardak çeşitleri arasında Kars sembollerinin ve yazısının üzerinde bulunduğu bu özel armağan, başta Karslı olan yakınlarınız kadar Kars’a gitmiş ve güzelliğinden etkilenmiş herkes için uygun olacaktır. Ayrıca Kars’ta yaşayan sevdikleriniz için de onları hatırladığınızı ve hiç unutmadığınızı göstermek için de tercih edeceğiniz ürün, tamamen porselenden yapılmıştır.