Kadın Beden Eğitimi Öğretmeni Kahve Kupası

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%15 indirim
194.90 TL
165.66 TL
Ürün Kodu: 13834

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen;  klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Mesleklere özel ürünler arasında öğretmenler için düşünülmüş hediyeliklerin apayrı bir yeri var. Bu fikir beden eğitimi öğretmenleri için özel tasarlanmış olması ile öne çıkıyor. Ürününüzü sevdiğiniz öğretmeninize özel bir günde vermek için seçebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, emeklilik, teyin kutlamaları için uygun olacak. Ailenizdeki öğretmenler için de bu ürün grubundan seçim yapmanız mümkün oluyor.

9,5 cm ve 8,5 cm ebatlarındaki ürünün malzemesi porselen olarak düşünülmüş. Kadın öğretmen baskısı oldukça şirin bir tasarım ortaya çıkarıyor. Ürününüzü isteyip ardından eklemeler yaparak harika bir sürpriz paketi hazırlayabilirsiniz. Mesleğe özel kupanın paketini dilerseniz gönderimde yapılmış isteyebiliyorsunuz. Sonra da uzun doğum günü yazıları ekleyerek fikrinizi geliştirebilirsiniz. Sıradan günlere de özel günlerin kutlanmasına da çok yakışacak bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Uygun görürseniz birkaç el yapımı kolay doğum günü hediyeleri araştırması yaparak özgün eklemeler bulmanız mümkün oluyor. Kadın Beden Eğitimi Öğretmeni Kahve Kupası ile çay veya kahve aralarında keyifler yerine gelecek. Klasik beyaz 4 mm. kupa üzerine kaliteli baskı ile hazırlanan bu armağan hareketli beden eğitimi öğretmeninize hizmete hazır. Dayanıklı ve kalıcı bir hediye seçeneği olarak öne çıkıyor. Sevginizi göstermek için yılbaşında ya da 24 kasım öğretmenler gününde bu hediyeyi seçebilirsiniz. Öğretmen dostlarınıza veya iş arkadaşlarınıza da çok uygun olacak. Hemen sipariş vererek uygun şartlardan ve kampanyalardan faydalanmayı ihmal etmeyin.