Jandarma Kuvvetlerine Özel Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-3476
24,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Halen daha Jandarma Komutanlığında askeri vazifesini yapmakta olan tüm tanıdıklarınıza bu özel baskılı isme özel kupadan satın alarak onların gönlünü alabilirsiniz.

Ülkemizin köyden kasabaya en uç noktalarında dahi temel koruma görevini üstlenmiş olan Jandarma birliklerine çok şey borçluyuz. Kar - kış demeden, her türlü soğuğa aldırış etmeden ülkemizin Batısından - Doğusuna her türlü şarta rağmen nöbetini de tutan, güvenlik güçlerimize her türlü desteği veren, ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar yakınınızda olan jandarma birlikleri her türlü tehlikeye meydan okuyarak bu vatan topraklarını koruyan bireylerden oluşur. Bu tasarım kupalar sayesinde bu kişileri sevindirebilirsiniz.

Şayet sizin de jandarma Kuvvetlerinde görevini sürdürmekte olan bir yakınınız ya da tanıdığınız varsa bu özel baskılı kupadan alarak onlara armağan edebilirsiniz. Zira bu kişiye özel olan ve üzerinde bulunan kupalar onlara çok özel görünecek… Her biri kupanın üzerinde bulunan özel basım Jandarma Komutanlığı logosunu gördüğünde çok sevinecek ve bu kupayı severek kullanacaktır. Kar da - kış ta çayını, ıhlamurunu ya da kahvesini her yudumladığında da sizler hep aklında olacaksınız. Bu zor görevinde onu uç karakollarda dahi yalnız bırakmak istemiyorsanız, o zaman bu isme özel Jandarma Komutanlığı logosu taşıyan kupayı onlara hemen hediye etmelisiniz. Asker hediyesi konusunda bu kupa bardaklar size çok güzel bir fikir verecek. En büyük sürpriz hediyeler istasyonu Hediye Sepetinde dilediğiniz her birey için hediye bulabileceğinizi unutmamalısınız.

Güvenliğimizi sağlayan jandarma komutanlığımıza özel tayin hediyesi olarak alabileceğiniz logo ve isim baskılı kupa hediye edilecek özel seçimlerden biridir. Astınız ya da üstünüz için özel bir hizmet anısı arıyor ve onları mutlu etmek istiyorsanız isme özel kahve kupası her zaman kullanılacak anlamlı bir seçim olacaktır.

Görevinde geçirdiği zamanları ve sizi hatırlatacak bu kupayı gönül rahatlığı ile hediye edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Jandarma Kuvvetlerine Özel Kahve Kupası'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Porselen kupa seçeneğinde sıcak ya da soğuk su ile ürün üzerindeki yazı ve baskılar gözükmektedir.

Yorum Yaz

Meliha t.
Şık bir sekilde gonderilmis cok begendim
12.07.2017
selvi D.
Kargo gayet hizli ve gzl elime istedigim tarihte ulasti fakat bahadir yazdirdim ürüne baha d ı r gibi sacma bi sekilde harflerin aralarinda bosluk birakmislar
17.08.2016