İstanbul Galata Kulesi Tasarımlı Özel Baskılı Tişört

Bugün sipariş verirseniz en geç 13 Nisan Salı günü kargoya verilecektir.
29.90 TL
Ürün Kodu : 10748

İstanbul'u ne kadar çok sevdiğinizi giydiğiniz kıyafetler ile dışa yansıtın! Ülkemizin her yeri ayrı ayrı güzel. Fakat İstanbul bambaşka. Bir tutku haline gelen bu şehirde doğan da bu şehire gelip yerleşen de tüm zorluklarına rağmen bırakıp gidemiyor bu şahane yeri. Doğal güzellikleri, tarihi yerleri, boğazı, kuleleri, köprüleri ile sizi kendine bağlayan bu şehire herkes gibi siz de hayransanız işte sizin için harika bir ürün; İstanbul Galata Kulesi Tasarımlı Özel Baskılı Tişört.

İstanbul'un gözbebeklerinden Galata Kulesi ile tasarlanan baskısının hemen altıne İstanbul yazısı kondurulan bu tişört modelimiz şık görünümünün dışında rahat kesimiyle de dikkat çekiyor. Evde, sokakta, caddede, yürüyüşte, alışverişte, okulda, işte kısacası dilediğiniz her yerde giyebileceğiniz İstanbul Galata Kulesi Tasarımlı Özel Baskılı Tişört ile bu şehire olan hayranlığınızı giydiğiniz bu tişört ile herkese ifade edebileceksiniz. İstanbul'un gözde yerlerini, dar sokaklarını gezerken bu tişört üzerinizde olacak. Siyah ve beyaz renk seçeneği bulunan İstanbul Galata Kulesi Tasarımlı Özel Baskılı Tişört'ü kendiniz için satın alabileceğiniz gibi İstanbul'a olan hayranlığı ile bildiğiniz bir arkadaşınıza veya sevgilinize de armağan edebilirsiniz. En güzel hediyelerden biri olabilecek İstanbul baskılı tişört modelimiz manevi hediyelerden biri olarak da kalıcılığını bir ömür koruyacaktır. Erkeğe hediye veya bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz İstanbul Galata Kulesi Tasarımlı Özel Baskılı Tişört'ü İstanbul hayranı sevdiklerinize sürpriz bir hediye olarak verebileceğiniz gibi doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Onun dışında İstanbul'dan başka bir şehirdeki yakınlarınızı ziyarete giderken İstanbul baskılı bu tişörtü onlara hediye olarak sunabilirsiniz. Emin olun ki hediyeniz çok beğenilecek ve İstanbul tutkunu sevdikleriniz tarafından keyifle kullanılacaktır.

En iyi hediye fikirlerini sizlere sunan Hediye Sepeti.com'un tasarladığı İstanbul Galata Kulesi Tasarımlı Özel Baskılı Tişört'ü ister kendiniz için isterseniz de sevdikleriniz için satın almak istiyorsanız hemen sitemizden renk ve beden seçiminizi yapın, siparişinizi bize iletin.

 

İstanbul Galata Kulesi Tasarımlı Özel Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.