İsim Yazılı Metal Asker Künyesi

Ürün Kodu : S-10907
39,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

İsim yazılı metal asker künyesi sayesinde hasret çektiğiniz asker sevdiğinizin her daim yanında olun!

Askerlik bu vatanın her evladının bir vatan borcudur. Erişkin yaşa gelmiş her gencin teskeresi geldiğinde şayet bir manisi yoksa adeta şölenler düzenlenerek al kırmızısı bayraklara sarılarak davullarla zurnalarla askere yolcu edilmesi hepimizin yakınlarımız ya da uzaktaki kişiler için malumumuz. Bu gençler askerliğe adım attıkları anda evlerinden sevdiklerinden uzak şehirlerde ve bambaşka bir yaşama adapte olma heyecanını yaşarken, aynı zamanda bambaşka psikolojilere de bürünürler. Erkek hediye seçenekleri arasından Hediye Sepeti’nde asker yakınlarınıza verebileceğiniz en anlamlı hediyelikleri bile bulabilirsiniz.

 

Ardlarında bıraktıkları sevdikleri, aileleri, kız arkadaşları, nişanlıları ya da eşleri her zaman burunlarında tüterken, bir diğer yandan da vatan topraklarını koruma duygusunun has güdümleriyle de karşılaşmaktadır. Sabahın ışığıyla yatağından uyanan bu genci artık ne anasının pamuk eli uyandıracaktır uykusundan ne de eşinin sıcak elleri, artık yoklama, iştima, nöbet ve idman vaktidir. Eli ne aman silah tutar, ne zaman nişangahlara ateş etmeye başlar ve ne zaman bölüğünün türküleriyle ot yolar ya da koşturmaya başlar, işte bu zamanlarda gerçek bir askerin hayatı sevdiklerinden çok çok uzakta başlamış demektir. Aynı zamanda bu gururlu ama hasretle de karışık olan yolculuk aylar sürecektir aynı zamanda.

 

İşte bu gibi karışık duygular yaşayan Mehmetçiğin aklının en büyük yarısı da sevdiğinde, eşinde ya da anasındadır. O halde ona isim yazılı metal asker künyesi armağan ettiğinize her zaman ruhunuz ve maneviyatınızla yanında olarak en büyük desteği ona verebilirsiniz diyoruz. Bu anlamlı hediye her zaman yanında taşıyacağı en anlamlı hediyelerden olacak onun için. Ve inanınki şimdiye kadar aldığı onlarca hediyeye bedel olacak!

Hediye eşya seçeneklerinden  asker yakınınıza  uzaktayken kendini yalnız hissetmemesi için armağan arıyorsanız kesinlikle üzerinde  isim ve mesajınızın bulunduğu bu  tarihli künyeden almalısınız deriz.

 

Ülkesi için hiçbir emekten kaçınmayan, fedakarlıklarının asla bir sınırı olmayan, vatani görevini seve seve yerine getiren vatan aşkıyla dolu askerlerimiz milletimizin en önemli unsurları. Onlar canlarını ortaya koyarak ülkemize karşı her kötülüğe meydan okumaya, halkın güvenliği için ellerinden gelen ne varsa yapmaya her zaman hazırlar.

Askerlik erkeklerin vatani görevi, giderken arkada bıraktıkları için de büyük bir özlem başlangıcı. Askerde yeri geldiğinde hiç karşılaşmadığı zorlukları gören, orada faydalı bir şeyler yapmak için çabalayan asker yakınlarınıza yapacağınız güzel jestler onları çok mutlu edecek ve zor koşullarda motive olmalarını sağlayacaktır. Asker sevgiliye hediye olarak tasarlanan isim yazılı metal asker künyesi ile ona duygularınızı ifade edebilir, ona destek olduğunuzu hissettirebilirsiniz.

Vatani görevi için sizden uzakta olan veya askerliği meslek olarak seçen sevgilinize doğum gününde isimlerinizin yazılı olduğu bu anlamlı hediyeyi vererek çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Hediye alırken sevdiklerinizi etkileyecek seçeneklere yönelmeyi seviyorsanız bu metal asker künyesi sevgiliniz için çok özel bir hatıra olacaktır. Kişiye özel hediyeler arasından askerdeki erkeğe alınabilecek hediyeler den en güzeli isimlerinizin yazılı olduğu metal asker künyesi olacaktır.

Burnunuzda tüten, özlemini çektiğiniz değerli sevgilinize doğum günü hediyesi olarak bu anlamlı hediyeyi yollayabilir bu özleme katlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Her zaman sizi sevgisiyle mutlu eden biricik sevgilinizi romantik hediyeler ile mutlu etmek istiyorsanız isim yazılı metal asker künyesini sipariş ederek ona ulaşmasını sağlamalısınız.

Hediye Sepeti, her zaman, hemen hemen herkese hitap edebilecek türden orjinal hediyeler ile karşınızda!

İsim Yazılı Metal Asker Künyesi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Metal kalp kolye 5 x 2.8 cm ölçülerindedir.
  • Künye üzerine kişiselleştirme lazer kazıma yöntemi ile yazıldığı için silinme olmayacaktır.

Yorum Yaz

neslihan .
ürün güzel fakat üzerindeki yazılar daha çarpıcı ve künye biraz daha farklı desenli olabilirdi.
21.04.2017
Onur B.
Mükemmel
Harika bir ürün resimdekinden daha da güzel çok memnun kaldım 1 sonra elimde oldu ürün alışverişe devaammm
12.04.2017
merve g.
Çok hızlı kargo uygulaması ve kalitesiyle beni sasirtmadinız alışverişe devamm
16.03.2017
Meltem T.
Mükemmel..
Ürünü sipariş ederken biraz endişeliydim ama yanılmışım.. Ürün tam göründüğü gibi hatta daha da fazlasıyla mükemmel.. Hiç düşünmeden sipariş edin hele ki kargo hızı bence gerçekten tek kelimeyle harika.. Teşekkürler hediye sepeti.. :) :)
11.02.2017