İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık
İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık
İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık
İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık
İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık
İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
39.90 TL
Ürün Kodu : 3679

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 5x5 cm boyutlarındadır.
  • Bir yüzeye mesajınız, diğer yüzeye resminiz basılır.
  • Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşmaktadır.
  • İnşaat Mühendisine Hediye Mutlu Mesut Anahtarlık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İnşaat mühendisine hediye mutlu mesut anahtarlık, mühendise en güzel hediye olacak!

Çağımızın en gözde mesleklerinden biri olan inşaat mühendisliği, birçok gencin üniversite yolundaki hayallerini süslerken, ince hesaplamaları, projelendirme aşamaları konusunda da oldukça ayrıntılı olan mesleklerdendir.

Şöyle etrafımıza bir bakacak olursak, her tarafın yeni inşaatlarla dolu olduğu görüyoruz. Değişim projelerinin kol gezdiği büyükşehirlerde inşaat mühendisleri de son hızda çalışıyor. Bu yorgun tanıdıklara hem ucuz, hem de kullanışlı bir hediye vermek istersiniz, mutlu mesut inşaat mühendisi temalı anahtarlık harika bir seçenek olacak. İsme özel anahtarlık hediyesiyle mühendis tanıdıklarınızın yorgunluğunu hafifletebilirsiniz.

 

5X5 cm ebatlarında olan bu güzel anahtarlığı inşaat mühendisi tanıdıklarına hediye ettiğinizde; yüzlerinde güzel bir tebessüm ve son derece onore olmuş bir ifade göreceksiniz. Çünkü bu güzel anahtarlık hem isme özel, hem de motive edici bir obje olacaktır onlar için.

Hayatta küçük objelerle, sevdiklerinize büyük mutluluklar yaşatabilirsiniz. Mühendislere özel bu anahtarlıkla da şu aralar tam gaz çalışan mühendis tanıdıklarınızın hayatını tatlı bir hoşluk yaratabilirsiniz. Üniversiteleri İnşaat mühendisliği bölümünde eğitim gören en yakın arkadaşa alınacak hediyeler den biri de bu esprili anahtarlık olacaktır.

 

Babanız, eşiniz ya da sevgiliniz inşaat mühendisi olabilir. Ya da çocuğunuz veya kardeşiniz hatta kankanız da inşaat mühendisliği bölümünde okuyor olabilir. Vizelerin peşi sıra finallerin yoğunlaştığı şu günlerde, onlara motivasyon sağlamak adına bu renkli tasarımlı isme özel inşaat mühendisi anahtarlığında armağan edebilirsiniz.

Siz de Hediye Sepeti ‘nin online hediye alma lüksünden faydalanın ve hediye alırken hiç yorulmayın.

İnşaat mühendisi olmaya aday, inşaat mühendisi olan ya da müteahhit olan sevdiklerinize hediye olarak olarak alacağınız hediyelerde zorluk yaşıyorsanız kullanmaktan keyif alacağı tıpkı yapmış olduğu binalar gibi özel tasarım olan espirili bir anahatarlık hediye edebilirsiniz.Üzerinde mutlu mesut figür bulunan ve her ne kadar bu mesleği genelde erkeklerin icra ettiği düşünülsede bayan inşaat mühendisi ve erkek inşaat mühendisini temsil eden espirili anahtarlık hediye seçiminizi kolaylaştıracak ve sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlayacaktır.