İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepet

Ürün Kodu : 12132

İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepet Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet 925 ayar Anne - Bebek Gümüş Kolye
  • 1 adet Seni Seviyorum mini kalp yastık
  • 1 adet Canım Annem Nakış işlemeli mini havlu (30x30 cm)
  • Anneye Anlamlı mesajlar içeren 50 adet mesaj kartları. (Kırmızı Kalp Şeklinde)
  • 1 adet Büyük kalp çikolata (Melodi Marka)
  • 2 adet Seni Seviyorum Kalp balon
  • Kırmızı süsleme zinciri, beyaz süsleme çiçeği ve renkli boncuklar ile Kırmızı Kalp Kutu içerisinde düzenlenmektedir.

İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepet özenle paketlenerek gönderilmektedir

Annelik duygusunu ilk kez yaşayan, bebeğinizi yakın zaman önce kucağına alan eşinize bir hediye mi almak istiyorsunuz? İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepet hem şık ve zarif görünümü hem de kutunun içindeki ürün çeşitliliği ile eşinizi anneliğe motive etmenize ve size bir evlat verdiği için ona coşkuyla teşekkür etmenize yardımcı olacaktır. Eşinizin hediye paketini açtığı anda yaşayacağı mutluluk sayesinde siz de doğru armağan seçimini yapmış olmanın haklı gururunu yaşayacaksınız!

Hangi kadın hediyelik takı karşında mutlu olmaz ki! İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepetin içinde 1 adet 925 ayar kolye yer almakta. Kolye, bir anne ve kucağındaki bebeğini tasvir ettiği için yeni doğum yapan eşinizin bu kolyeyi uzun süre boynundan çıkarmak istemeyeceğine emin olabilirsiniz. Sepette ayrıca, 1 adet “Seni Seviyorum” yazılı mini kalp yastık bulunmakta. Bu yastık da eşiniz ile aşkınızı pekiştirmenizi sağlayacak. Yine sepette bulunan 1 adet “Canım Annem” nakış işlemeli mini havlu, eşinizin bebek bakımı sırasında çokça ihtiyaç duyacağı bir ürün olarak sürekli elinin altında olacak.

Hem kullanışlı hem de zarif ürünlerin yer aldığı İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepetin içinde duygusal mesajlara da yer veriyoruz. 365 adet Anneye Sevgi dolu mesaj kartları, yılın her günü için bebeğinizin ağzından annesi için yazılmış gibi beğeniye sunulmakta. 1 adet Melodi marka büyük kalp çikolata ve 2 adet “Seni Seviyorum” yazılı kalp balon ise eşinizin kalbini bir kez daha çalmanız için biçilmiş kaftan!

İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepet içinde bulunan birbirinden şık ve özel ürünlerin yanı sıra süslemesi ile de göz dolduruyor. “Eşime hediye almak istiyorum” diyorsanız tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bu armağanlar, kırmızı süsleme zinciri, beyaz süsleme çiçeği ve renkli boncuklar ile kırmızı kalp kutu içerisinde beğeniye sunuluyor.

Hediye Sepeti olarak, İlk Anneler Gününe Özel Gümüş Kolyeli Kalp Sepeti özenle paketleyerek dilediğiniz adrese aynı gün ve ücretsiz kargo imkanımız ile gönderiyoruz. Eşe doğum hediyesi seçenekleri arasında da öne çıkan bu özel ürünü satın almak için vakit kaybetmeyin. Keyifli alışverişler dileriz.