İlk Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye

Ürün Kodu : S-10271
94,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

İlk Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • 925 ayar gümüş kolye
  • Kolyenin çapı 2 cm'dir.
  • Özel hediye kutusunda gönderilir.

Yorumlar

D.Kaan D.
27.07.2016
Ürün ve teslimat
Gayet başarılı bir ürün ve teslimat .

AÇIKLAMA

Anneler günü hediyesi gümüş kolye, çiçeği burnunda anneler için en heyecan verici anneler günü hediyesi!

Annelik kutsal bir görev. Aramızda bu anneler gününe çiçeği burnunda bir anne olarak girecekler olabilir. Gelin bu taze annelere unutamayacakları bir ilk anneler günü hediyesi verin; hem boynunda severek gururla taşısın, hem de hayatı boyunca bu güzel anlarını anımsasın…

Hastane çıkışlarında bebeklerin el ve ayak baskılarının fotolarını, kalıplarını çıkararak anneye armağan etmek adettendir. Bu sayede anneye unutulmaz ve ömür boyu özenle saklayacakları bir hatıralık ürün vermiş olurlar vazifeliler.

İşte  bu yılın yeni annesine en az aynı mutluluğu yaşatabilecek olan  kolye Hediye Sepeti sayalarında yer alıyor. Bu güzel gümüş kolye sayesinde ona ömrünün en güzel hediyesini vereceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Taze anneye verebileceğiniz en güzel anneler günü hediyeleri ni her zaman Hediye Sepeti sayalarında bulabilirsiniz.

925 ayar gümüş niteliğinde olan 2 cm çapındaki bu şık dairesel kolyeyi çepeçevre   ışıltılı zirkonlar çevrelerken, tam ortasında da mini mini bir bebeğin el ve ayak izleri yer alıyor. Şık hediye kutusunda gönderilecek olan bu özel hediye, yeni anne olmuş bayanları sevindirmek bir yana dursun, ayaklarını yerden kesecektir.

Hem görsel güzelliğe hem de şirin ve manalı bir tasarıma sahip olan bu kolyeyle onlara anneliğin kutsallığını anlatan güzel bir aksesuar armağan etmiş olacaksınız. Yeni doğum yapmış kızınıza, gelininize, hanımınıza ya da arkadaşınıza armağan edebileceğiniz bu güzel kolyeyle tanıdıklarınıza en güzel anneler günü hediyesini bu anneler gününde verin deriz.

Aynı gün teslimat hediye avantajıyla hemen siparişinizi gerçekleştirirseniz, stoklar tükenmeden kolyeye kavuşabilirsiniz.

Dilerseniz konuyla ilgili olarak yeni doğan bebek hediyesi sayfalarına da bir göz atabilirsiniz.

Anne adaylarına özel bir hediye alarak onların ne kadar kutsal bir görev üstlendiğini ve anneliğin ne kadar güzel bir şey olduğunu onlara gösterebilirsiniz. İlk Anneler Günü Hediyesi Gümüş Kolye anne adayları ve ilk defa anneler günü tecrübesi yaşayacak olan annelere güzel bir jest yapacaksınız. Kolyenin üzerinde Bir bebek el ve ayak izi bulunmakta ki bu da bebeğinin izini her an yanında taşıdığını simgeleyen çok güzel bir hediye olacak. Kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan kolye ve kolyenin sahip olduğu bebek el ve ayak izi sembolleri İlk anneler günü hediyesi olarak gayet başarılı bir tercih. Siz de anneler gününü ilk defa yaşayacak olan kadınlara özel bu hediyeyi şimdi alabilirsiniz.