İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

Ürün Kodu : S-12064
159,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfotoyu satın almadan önce bilmeniz gerekenler.

 • Çerçeve Boyutu 37,5 x 51.5 cm'dir
 • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.
 • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.
 • Duvara asmak için uygundur.
 • Çerçeve yatay konumda asılacak şekilde hazırlanmaktadır.
 • İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

Burak K.
10.05.2018
ELLERİNİZE Sağlık
Gercekten mukemmel muthis bir ürün annemin ömür boyu saklıyabılecegı önemli bir manevi degeri olan ürün elinize kolunuza sağlık emeği geçen herkese teşekkurlerimi sunarım

AÇIKLAMA

Annelik en tatlı hülya, insanın gönlünü sevinç ve huzurla dolduran eşsiz bir histir. Anne olan bir kadın, gerçek anlamda kendisinden daha çok bir başkasını sevmeyi öğrenir; hatta yeri gelir kendini unutup evladı için yaşamaya başlar. Sonsuz bir bağlanma içgüdüsü ile yalnızca çocuğu, çocukları ile var olma hissine kapılır. Bu nedenle anne olan bir kadının ilk Anneler Günü de çok özel ve duygu yüklü bir gündür. Eşiniz için çok önemli olan ilk Anneler Günü’nü eşsiz ve duygusal bir armağan ile kutlayabilirsiniz. İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto ile, eşinizi bu özel günde oldukça memnun edeceğinize şüpheniz olmasın.

Annelik öylesi özel ve güçlü bir histir ki bebeği uyuduğunda anne de uykusunu alır, onun karnı doyduğunda o da doyar, bebeğinin azıcık canı yansa onun içi parçalanır, her kokladığında bebeğinin kokusuyla hayat bulur, tazelenir. Bir anne her zaman yeni nesiller yetiştirdiğinin ve geleceğe yön verdiğinin, bu nedenle de bir çocuğun fedakarlıkla, sevgiyle, mutlulukla yetişmesi gerektiğinin bilincindedir. İşte bu özel hisleri kalbinin derinlerinde yaşayan eşinize İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto alıp, bir baba olarak eşinizin duygularına ortak olduğunuzu gösterebilirsiniz. Ürünümüz foto baskı özelliğiyle keyifli, duygu yüklü ve dekoratif bir tercih olacaktır.

İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, üzerine anne ve bebeğinin fotoğrafı ve bebeğin ağzından yazılan “Babam ve ben seni çok seviyoruz, oğlun/ kızın…” mesajı ile anlam kazanıyor. Aynı zamanda eskitme tarzıyla şık bir çerçeve olarak öne çıkıyor. İşte İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfotoyu satın almadan önce bilmeniz gereken noktalar:

Ahşapfotonun çerçeve boyutu 37.5 x 51.5 cm'dir. Anneler Günü için ahşapfotonun üzerine seçtiğiniz fotoğraf, masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemi ile basılmaktadır. Çerçeve önünde bulunan dekoratif mat cam, baskıyı tozlanmaya karşı korumaktadır. Böylelikle temizlik sırasında tozu kolayca alınabilmektedir. Duvara da sabitleyebileceğiniz İlk Anneler Günü Hediyesi Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto, yatay konumda asılacak şekilde hazırlanmaktadır. Ürünümüz, Anneler Günü için hediye paketi yapılarak için özel kutusunda özenle gönderilmektedir.