Hasbro Trivial Pursuit 2000'ler Oyunu

Ürün Kodu : S-11345
179,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Hasbro Trivial Pursuit 2000'ler Oyununu satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Trivial Pursuit, 2000 ler versiyonuyla 2000 li yılların eğlenceli ve sıra dışı bilgilerini bir araya getiriyor!
  • Bu yeni modern versiyonda 6 farklı kategori, 300 konu başlığı ve 1800 yeni soru var.
  • Oyuncular kartın üzerinde yazan konu başlığına bakarak soruyu cevaplayıp cevaplamayacağına karar verebiliyor, rakiplerine meydan okuyabiliyor.
  • Hasbro Trivial Pursuit 2000'ler Oyunu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Hasbro Trival Pursuit 2000’ler oyunu ile dünyanın en kültürlü insanı siz olun! Renkli, neşeli, eğlenceli, kültürel zenginliklerle dolu olan bilgi deposu olan bu oyuna sahip olmak isterseniz siz de hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Evde, tatilde, molalarda, yolculukta arkadaşlarla, ailenizle kısacası sevdiklerinizle oynayabileceğiniz mükemmel bir oyun tam da Hediye Sepeti sayfalarında işte burada yer alıyor.

Bu ilginç oyunda; yeşil, mavi, sarı, turuncu, mor, bordo renklerinde 6 adet oyun alanı bulunuyor Amaçsa tüm alanları dolaşarak bu renkleri içeren her alandan puan toplamak ve başlangıç noktasına ilk olarak varabilmektir. Oyunda kart çekimi de mevcut ve ilgili kart kutularını oyun alanında bulunan ilgili renklerdeki orta bölüme kolayca yerleştiriyorsunuz.  Yaş günü hediyeleri vermek  istediğiniz arkadaşlarınıza ilginç bir hediye olabilecek olan Hasbro Trival harika bir seçenek olabilir.

 

Oyundaki kart kutuları her renk kulvar ile ilgili farklı kategori sorularını içerisinde bulunduruyor. Konu başlıklarına göre favori kategorilerinizi seçiyor ve aynı renkteki kendi oyun tekerinizi elinize alıyor, başlangıç noktasına yerleştiriyorsunuz. Hasbro Trival; oyun alanı, her kategori için 300 adet kart, 6 adet puan farklı renkte tekeri, 36 puan dilimi, 1 özel zar, 6 kart kutusu, bölümlere yerleştirilecek çıkartma kağıdından oluşuyor. Ev hediyesi olarak bile sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu oyun onlara hoşça vakit geçirmelerinde en güzel unsur olacaktır.

 

Oyundaki kategoriler; yer ve mekanlar, sanat, eğlence, bilim ve teknoloji, olaylar, spor ve hobiyle ilgili. Sıra size geldi mi ne mi yapıyorsunuz? Puan tekerinizi atarak gelen puan kadar hane sayısınca ilerliyorsunuz. Durduğunuz hane cevaplamanız gereken kategoriyi size bildirecektir. Dilerseniz meydan oku ya da soruyu cevapla hakkından faydalanabilirsiniz. Yani  bu oyun eğlenceli blöflerle de dolu! Son derece eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirmenizi sağlayacak olan bu oyuna hemen şimdi sahip olabilirsiniz. Tanıdıklarınıza en ilginç doğum günü hediyeleri nden olabilecek olan Hasbro Trival  tüm dünyayı eğlendiren fenomen bir oyun çeşididir.