Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Harf ve İsim Özelleştirmeli Çoklu Saat Kutusu

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
799.90 TL
735.91 TL
Ürün Kodu: 19328

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün ölçüleri: 240x340x80 mm boyutlarındadır.
  • Suni deri kaplamadır, cam kapaklı yapıya sahiptir.
  • 15 adet saat bölmesinden oluşur.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinizin özel günlerinde onlara vereceğiniz hediye seçimi oldukça önemli. Bu nedenle, özellikle erkek sevdiklerinize verebileceğiniz harf ve isim özelleştirmeli çoklu saat kutusu ile onları özel hissettirebilirsiniz.

Harf ve İsim Özelleştirmeli Çoklu Saat Kutusu, birbirinden şık ve özel tasarım saatlerinize ev sahipliği yapıyor. Kutunun üzerindeki isim veya harf baskısı sayesinde, kutu tamamen size özel bir hale geliyor. Bu sayede siz de sevdiklerinize kendilerini özel hissettirebilirsiniz.

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan bu kutu, sevdiklerinizin evinde dekoratif bir parça olarak yer alabilir. Hem işlevselliği hem de şık tasarımı sayesinde bu kutu, koleksiyoncuların da ilgisini çekebilir.

İçerisine dahil edeceğiniz saatler ile daha estetik görünüme sahip olması, bu kutuyu erkek sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği haline getiriyor. Harf ve İsim Özelleştirmeli Çoklu Saat Kutusu, hem babalar günü hediyesi olarak hem de yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde tercih edilebilir. Hatta arkadaşlarınız, kendiniz veya sevdiğiniz birine kendini özel hissettirmek için de bu kutuyu tercih edebilirsiniz. Ayrıca, mimar, doktor veya avukat gibi meslek gruplarına yönelik özel bir hediye seçeneği olarak da tercih edebilirsiniz.