Gümüş Yusufçuk Kolye Küpe Seti

Ürün Kodu : S-8060
199,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Gümüş Yusufçuk Kolye Küpe Seti özellikleri:

  • Ürün Ağırlığı : 5 Gr.
  • Küpe Uzunluğu : 1,1x1,1 cm
  • Kolye Uzunluğu :1,9x2,2 cm
  • Zincir Uzunluğu Ortalama 45 cm'dir.

Yorumlar

İlker Ç.
15.11.2015
Tüketici beklentilerine önem veren bir firma ilgi için ayrıca teşekkür ederim

AÇIKLAMA

Gümüş yusufçuk kolye küpe seti biricik sevgiliye gidecek muhteşem bir armağan!

Aşkı, sadakati temsil eden yusufçuk, Hediye Sepeti sayfalarında en güzle takıya dönüşüyor. Latince’de Anisoptera olarak anılan yusufçuk aşkına tutkuyla bağlı bir yaratıktır. Ateşe aşık yusufçuğun ölümü pahasına ateşin etrafında ateşle nasıl dans ettiğine zaman zaman sizler de şahit olmuşsunuzdur. Bayana hediye arayışlarınız için mükemmel bir seçenek olabilecek olan bu ürün Hediye Sepeti sayfalarında sizin sevgilinizin de olabilir.

 

Bu günlerde aksesuar dünyasında büyük bir moda akımı haline gelmiş olan yusufçuk kuşu, Hediye Sepeti sayfalarına ilginç varlığıyla konu oluyor. Yusufçuk kuşu aynı zamanda Anadolu da birçok efsane masala da konu olmuştur. Kimi zaman ocakta kaynayan süt kazanından süt içmeye çalışan Yusufçuk adındaki yaramaz bir çocuğunun yusufçuk kuşuna dönüşmesinin anlatıldığı,  kimi zamansa bir beye çobanlık yapan Yusufçuk adındaki iki çobanın düştükleri gaflet sonucundan Allah’ın ağanın zulmünden onları korumak adına onları Yusufçuk kuşuna dönüştürmeleri de anlatılır efsanelerde.

 

Efsanelerin hangisi doğrudur yusufçuk kuşu gerçekten insandan dönüştürülmüş bir varlık mıdır bilemeyiz ama uğruna yüzlerce efsane yaratılmış yusufçuk kuşu tasarımlı bu güzel kolye seti sevdiğiniz kadının muhteşem güzelliğiyle En güzel evlilik yıldönümü hediyesi ne dönüşerek sevdiğinizin kulaklarını ve boynunu süsleyecek!

45 cm uzunluğundaki kolyesi, 5 gr ağırlığındaki hacmiyle bu güzel set, zirkon taşlarla bezenmiş kanatları ve   parlak gümüş gövdesiyle sevgilinizin en sevdiği takılarından olacaktır. Annelere özel hediyeler den de olabilecek  bu güzel gümüş takı setiyle dilerseniz biricik annenizi de  sevindirebileceksiniz özel gününde.

 

Eşine sadık olan en özel kuşlardan olan yusufçuk takı tasarımında son yıllarda popüler olan bir tasarım halini almıştır. Aşkı uğruna kendini ateşe attığı hikayesi ile bilinen yusufçuk ile sevgilinize olan aşkınızı ifade edebilirsiniz.

Sevgi ve aşkın ne kadar değerli olduğunu anlatan yusufçuk gümüş kolye ve yusufçuk gümüş küpe seti kadınların ruhunu okşayacak ve kendilerini özel hissettirecektir. Sevgilinizin zarif bedenini sizden bir ışıltı ile süslemek isterseniz kadınlara hediye edilebilecek zarif gümüş yusufçuk takı setine sahip olmalısınız.