Gökkuşağı Tasarımlı Dekoratif Yastık

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 16698

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • %100 sağlıklı baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan süblime baskı.
  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
  • Gökkuşağı Tasarımlı Dekoratif Yastık özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için pahalı ya da ucuz hediye değil, hem güzel hem de işlevsel hediyeler tercih edebilmeniz büyük önem taşıyor. Bu bakımdan özel tasarımı ve kullanımı ile öne çıkan Gökkuşağı Tasarımlı Dekoratif Yastık sayesinde sevdiklerinizi çok mutlu edebilecek ve onlara verdiğiniz değeri de gösterebileceksiniz. Bu özel tasarım yastığı özel günlerden, sıradan günleri daha özel hale getirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sevgiliniz için tercih edebileceğiniz yastık başta sevgililer günü olmak üzere, doğum günleri, yıl dönümleri ya da benzeri özel günlerin anlamına uygun bir hediye olarak öne çıkıyor. Aynı şekilde sıradan bir günde sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ifade etmek istediğiniz anlarda da sevimli tasarımı ile bu özel yastığı tercih edebilirsiniz.

Bunun yanında sadece sevgiliniz ya da eşiniz için değil, arkadaşlarınız, anneniz, babanız, kardeşiniz ya da tüm yakınlarınız için bu özel yastık özel bir hediye anlamı taşıyacaktır. Yeni eve taşınan yakınlarınız için evlerini tebrik etme anlamı taşıyacak olan yastık, aynı zamanda şık görünümüyle de ortama özel bir hava katacaktır. İş yaşamında olan yakınlarınız için de önemli bir bel desteği sunacak olan yastık tüm bu özellikleri ile birlikte sevdikleriniz için özel hediye anlamı taşıyor.