Fish Lovers Club Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 16106

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı, ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Arkadaşa Hediye Home Made Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yemek yapmak pek çok kişi için yemeğin kendisinden çok daha anlamlı bir uğraştır. Adeta bir sanat olarak görülen yemek yapmak, malzemelerin bir araya getirilmesi, özenle hazırlanması, pişirilmesi ve yiyenlerin yüzünde oluşan mutluluktan ötürü son derece ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

Yemek yapmayı sanat olarak gören eşe, sevgiliye, arkadaşa hediye seçiminizde her zaman kullanacakları ve kullanmaktan mutluluk duyacakları bir hediye seçmek istiyorsanız Fish Lovers Club Mutfak Önlüğü harika bir tercih olacaktır.

Bu özel önlük sayesinde yakınlarınızın mutfakta geçirecekleri zaman çok daha artacak ve aynı zamanda birbirinden güzel tarifleri çok daha istekle hazırlamaları mümkün olacaktır. En büyük özelliği ise önlüğün balık severlere özel olarak tasarlanmış olmasıdır. Bu sayede balık yapmayı sevenler için daha da anlamlı olacaktır. Balık hazırlamak, yemek türleri arasında ayrı bir ustalık ve beceri gerektirdiği için balık pişirmeyi seven yakınlarınız için böylesi bir hediye onların kendilerini daha da özel hissetmelerine neden olacaktır. Önlük tamamen pamuktan yapıldığı için insan sağlığı için uygun olup çok uzun süreli kullanımlarda bile herhangi bir rahatsızlık yaratmaz. Üzerinde yer alan deseni su bazlı yüksek kaliteli boya tekniği ile yapıldığından uzun süreli kullanımlara da dayanıklıdır.