Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Not Defteri

Ürün Kodu : 10454

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Kişiye Özel Not Defteri​​​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mavi, kırmızı, füme ve taba renkleri vardır.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 13 x 21 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet tuğralı not defteri sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel iş hediyelerinden biri.

Özel kalemiyle tanıdıklarınıza hediye edebileceğiniz bu şık defterle tüm tanıdıklarınız gönüllerince defterlerine yazıp – çizeceklerdir. Osmanlı padişahlarının tuğraları o devrin en önemli mühürleri olduğu gibi, şimdilerdeyse tüm hediyeliklerin üzerini en otantik esintiler olarak süslemekte. Bu güzel ve manalı defterin en önemli özelliği ise Fatih Sultan Mehmet tuğrası. Arkadaşa doğum günü hediyesi aradığınız zamanlarda tüm dostlara takdire şayan bir hediye.

 

Sizin de Osmanlıyı önemseyen, ulu Osmanlı imparatorluğuna ve Hakanlarına gereken değeri veren tanıdıklarınız varsa bu güzel ruhu üzerinde taşıyan bu mistik defterlerden bu kişiye sevgiyle armağan edebilirsiniz. Bu sıra dışı güzel defterlerin en önemli özelliği Osmanlı padişahlarından İstanbul’u fethiyle dünyaya nam salan ünlü padişah Fatih Sultan Mehmet tuğrasını taşıyor olması değil elbette. Yanı sıra isme özel bir defter de olması. Zira şık defter hediyelerinizin üzerinde ki en güzel noktasında sevdiklerinizin adı ve soyadı yer alıyor olacak. İsme özel defter modelleri arasından seçtiğiniz tuğralı kişiselleştirme özelliklerine sahip bu not defteri her zaman sevdiklerinize sizi hatırlatacak olan hatırı sayılır kıymette bir  hediye.

 

Mavi ve kırmızı renk tonlarında tanıdıklarınıza armağan edebileceğiniz bu güzel defter hediyesi onların en güzel şekilde gönlünü almanızda vesile olacaktır. Büroların en çok kullanılan öğesi, çalışma masalarının vaz geçilmezi, şefinden – asistanına tüm iş yeri çalışanlarının en çok kullandığı obje blok notlar, not defterleridir. Bu açıdan çalışan tüm tanıdıklarınızın elinin altında olması gereken isme özel mükemmel bir hediye seçeneği karşınızda duruyor.

Kişiye özel hediye erkek alanında  arayış içindeyseniz tuğralı isme özel defterler en güzel hediye alternatifi.

Para üzerlerinde, tablolarda, resmi binalarda görmeye alışık olduğunuz tuğralar şimdi de not defterlerinde hayat buluyor!

Fatih Sultan Mehmet’in imzası olarak nitelendirilen tuğra ile ile detaylandırılan bu not defteri yeni iş hediyesi olarak veya ofis hediyesi olarak tercih edebileceğiniz harika alternatiflerden biri. İster erkeğe hediye isterseniz de bayana hediye olarak tercih etmeniz mümkün. İş hayatında keyifle kullanılacak Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Not Defteri belli bir süre sonra kullanılmasa bile daima bir anı olarak saklanacak, hediye edeceğiniz sevdiklerinize sizi hatırlatacaktır.

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Not Defteri’nin kapak kısmına lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim bu ürünü sıradanlıktan çıkaracak ömürlük bir hediyeye dönüştürecektir. İsimlerine özel bir hediye almak eminiz ki sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecektir. Kullanmaya bile kıyamayacaklarından emin olabilirsiniz. Acele edin ve sevdiklerinize isimlerine özel hazırlanacak çok özel bir hediye vermek için geç kalmayın!