Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan

Ürün Kodu : S-10453
69,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Mayıs Salı günü kargoya verilecektir.

 

Fatih Sultan Mehmet tuğralı deri cüzdan erkeğe verilebilecek otantik tarzdaki en göz alıcı hediye olabilir.

Tuğralar, Osmanlı hanedanını imgeleyen armalar, hilal, kalkan, top, mızrak gibi semboller,  bu günden o günlere bizlere tarihte küçük yolculuklar yaptıran ve içimizi titreten simgelerdendir. Eğer tarihe dönük yaşamayı seven bir eş, baba ya da erkek arkadaşa sahipseniz, bu kişi yaşadı dorusu. Zira Fatih Sultan tuğralı deri cüzdan bu kişilere verebileceğiniz en gözde eşyalardan olabilir.

Organgazi’den, Sultan Murat Hüdavendigar’a, Yıldırım Beyazıt’tan, Sultan Çelebi Mehmet’e, Sultan 2 Murat’tan - Fatih Sultan Mehmet’e kadar tüm Osmanlı padişahları farklı armalar kullanmışlardır Osmanlı hanedanının mensupları olarak. Erkek sevgiliye ilginç hediyeler alırken bu tarz baskılı hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet’in armasının ise adım adım anlamı; ‘Beyazıt – oğlu- Mehmet Han- muzaffer daima’ şeklinde yazılarak devam etmektedir. Günümüzdeyse bu şatafatlı Osmanlı padişahının tuğrası bu güzel cüzdanın üzerine işlenerek, Osmanlıya düşkünlüğüyle tanınan kişilere armağan edime fırsatını bekliyor Hediye Sepeti sayfalarında. Sevgililer gününe hediye erkek arayışlarınızı neden bu güzel cüzdanla sonlandır mayasınız ki?

Siyah üzerine ya da taba üzerine eskitmeli dore şeklinde işlenmiş olan bu son derece şatafatlı - anlamı büyük arma, bu cüzdanı olduğundan çok daha yüksek yerlere taşımış, bu tarzıyla da  sizin de sevdiklerinizin ceplerini süsleyecek. Eğer sevdiklerinize geçmişten geleceğe süregelecek en büyük medeniyetlerden birinin tarihe ismini altın harflerle kazımış padişahının armasını taşıyan cüzdan hediye etmek isterseniz, seçeneğiniz kesinlikle bu cüdan olmalıdır diye düşünüyoruz. Zira Fatih sultan Mehmet şanıyla tanınan 2. Mehmet, Osmanlı silsilesinde birçok padişahtan daha öne çıkmış ve büyük Türk imparatoru olarak tanınan hanedanın 7. kutuplarından biridir. Birçok Osmanlı padişahının en büyük hayali olan İstanbul’un fethi başarısını daha 21 yaşındayken gerçekleştirmiş olan bu büyük cihan padişahı, ‘Çağ açan – fethin babası’ olarak da tarihe geçmiş olan büyük Türk sultanlarındandır. Siz de böylesi büyük bir kişiliğin armalı cüzdanını sevdiklerinize armağan etmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, o halde erkek sevgiliye yılbaşı hediyeleri seçeneğinden tutunda,  onları her özel gününde bu güzel cüzdanla sevindirebileceksiniz.

 

İstanbul’un fethini gerçekleştiren büyük insan Fatih Sultan Mehmet’in imzası olarak bilinen tuğrayı günümüze uyarlamak istedik ve Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan’ı yarattık!

Erkeğe hediye olarak ne alınabilir? Sorusuna en güzel cevap olabilecek bu cüzdan ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü beylere hediye denildiğinde akla ilk gelen alternatiflerden biri her zaan cüzdanlardır. Daima yanlarında taşıdıkları cüzdanlarının sizden bir armağan olması daha farklı bir yer edinmesini sağlayacak, onlara daima sizi hatırlatacaktır. Sizler için tasarladığımız Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan beylerin günlük yaşamda severek kullanacakları bir hediye olurken tuğra baskısı ile de zevklerine hitab eden bir armağan olacaktır. Üzerine işlenecek isimle tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hal alacak Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan sıradanlığını kaybedecek ve oldukça özel bir tasarıma dönüştürülecektir.

Kaliteli yapısıyla oldukça kullanışlı, kişiye özel baskısıyla da anlamlı ve kalıcı bir hediye olacak Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan’ı babanıza, sevgilinize, eşinize veya arkadaşınıza en özel günlerde armağan edebilir yıllarca akıllardan çıkmayacak kullanışlı bir hediye verebilirsiniz.

 

Fatih Sultan Mehmet Tuğra Baskılı Deri Cüzdanı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Hakiki deriden imal edilmiştir.
  • 8 adet kart koyma cebi bulunmaktadır.
  • Fermuarlı bozuk para cebi vardır.
  • 2 adet kağıt para koyma gözü bulunmaktadır.
  • 11.5 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.
  • Siyah ve taba renk seçenekleri vardır.
  • Lazer ile yazılan isimlerde silinme olmamaktadır.

Yorum Yaz

ZEKİYE C.
Sevgilime doğum günü hediyesi olarak seçtim, ürün tam istediğim gibi ve hızlı olarak elime ulaştı. Teşekkürler
06.01.2017
Feyza Ç.
Harika
Eşime hediye almıştım Hızlı ulaşım ve kalitesinden çok memnun kaldık
26.10.2016
HAYRİYE .
ürününüz geldi.beklediğimden cok güzel yazılar tuğra gayet belirgin ve çok düzgün.teşekkürler :)
15.10.2016
Ayşenur .
Harikaaaa
Çok ama çok güzel.. Üstelik o kadar kısa sürede geldi ki inanamadım. Abime aldım :)) Çookk teşekkürlerrr :))
04.10.2016