Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

Ürün Kodu : 11680

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Aileye Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfotoyu satın almadan önce bilmeniz gerekenler.

  • Çerçeve Boyutu 37,5 x 51.5 cm'dir
  • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.
  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.
  • Duvara asmak için uygundur.
  • Fotoğrafınıza göre yatay yada dikey olarak hazırlanmaktadır.
  • Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Aileye Hediye Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Fatih Sultan Mehmet Tuğralı çerçeveli büyük boy ahşap foto dünyadaki en güzel eseriniz olan ailenizi betimleyen en güzel sembole dönüşecek.

Aile olmak hiç şüphesiz ki dünyada ki en büyük mutluluklardan… Dünyadaki tüm hazineleri bir araya getirerek değer biçseniz ailenizin değeri karşısında mukayese bile edilemez. Kalbinizin sahibi eşiniz ve evliliğinizin meyveleri çocuklarınız bu ailede birbirini tamamlayan sevgi resminin en büyük göstergesidir.

Gelin bu büyük sevgi yumağını soyut bir kavram olmaktan çıkararak birlikte gerçek bir görsele çevirelim. Fatih Sultan Mehmet tuğralı çerçeveli büyük boy ahşap foto sayesinde bu pek ala da mümkün olacaktır. Yıldönümü hediyesi arayışlarınızın en özel öğesi olabilecek olan bu ürünle ailenize umulmadık bir sürpriz yapın.

51,5 x 37,5 cm ebatlarında olan bu mükemmel resminin en güzel kahramanları elbette ki siz, eşiniz ve çocuklarınız olacak. Onlara aile olmanın muhteşem sevincini bir kere daha yaşatabileceğiniz harika bir ahşap tabloyla evladiyelik bir armağan sunmaya ne dersiniz?

Bunun için hemen ailenize özel daha önce çekilmiş olan en güzel resmi seçmeniz ve yükle bölümünden bizlere göndermeniz yeterli. Elbette biricik ailenize bu muhteşem tablo ile vermek istediğiniz mesaj mısralarını da eklemeyi unutmamalısınız. Ahşap çerçeve ler dünyanın en güzel hediyeleri ve Hediye Sepeti sayfaları sayesinde de sanat eserine dönüşüyor.

Masif ahşap plakalar üzerine özenle lazer kazıma teknikleri kullanılarak aktarılacak olan resimleriniz bu sanat eserinde muhteşem bir tabloya dönüşecek. Mat ince cam ile korunacak çerçeveniz aynı zamanda evladiyelik bir ürün olarak sonsuza dek evlerinizde sergilenecektir.

Dilerseniz ahşap çerçevenin yanı sıra Ahşap foto albümleri mizi inceleyerek de  çektirdiğiniz aile resimlerinizi en mükemmel şekilde saklama imkanı bulabilirsiniz.