Fanatik Baba Çocuk Tasarımlı Siyah Beyaz ikili Tişört Kombini

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
124.90 TL
Ürün Kodu : 11473

Fanatik Baba Çocuk Tasarımlı Siyah Beyaz ikili Tişört Kombinini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Fanatik Baba Çocuk Tasarımlı Siyah Beyaz ikili Tişört Kombini özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Fanatik baba çocuk tasarımlı siyah beyaz ikili tişört kombini ile hem çocuğunuza, hem de eşinize en büyük sürprizi yapabilirsiniz.

Babalar hangi takımı tutuyorsa armut dibine düşer misali elbette çocukları da genellikle aynı takımı tutmaktadır. Eh hal böyle olunca da büyük maç karşılaşmalarının olduğu günler evlerde büyük bir festivale dönüşür neredeyse. İşte bu sayfada da baba – oğul ya da baba – kız taraftarlarından Beşiktaşlı olanlara ithaf edilmiş en güzel tişört ikilisi hazırlandı. Eşime doğum günü sürprizi arıyorum diyen bir bayansanız, bu ikili tişört hediyesiyle hem eşinize hem de  yavrunuza en büyük sürprizi yaşatabilirsiniz.

 

Eğer sizin evinizde de Kara Kartalın her karşılaşması büyük bir şölene dönüşüyorsa, bu gecelerde eviniz yerinden oynuyorsa gelin siz de evde yaşayan minik afacana ve dünyanın en büyük Beşiktaş taraftarı olan eşinize bu güzel tişörtten alın diyoruz. Bakın tişörtün üzerinde duran Beşiktaş taraftarı penguen baba ve çocuk nasıl da sizleri sevgiyle ve heyecanla selamlıyor.

İşte bu güzel tişörtte üzerinde bulunan kalpli coşkulu anlatımıyla eşinizin ve yavrunuzun Beşiktaş kulübüne olan büyük hayranlığını ve desteğini anlatacaktır. Her maç gecesi büyük bir heyecanla üzerlerine geçirecekleri bu tişörtü, diledikleri zaman sokağa çıkarken de birlikte sevgiyle giyebileceklerdir. Üzerinde isimlerinin yer alacağı ve bu şekilde özelleştirilecek olan bu tişörtler yalnız ve yalnızca eşinize yanı sıra çocuğunuza özel olacaktır. Beşiktaş taraftarı eşime hediye arıyorum diyenlerdenseniz bakın aradığınız hediye isme özel tasarımıyla tam karşınızda duruyor.

 

Ailenize bu heyecan verici tişörtü dilerseniz yaş günlerinde, yeni yılda, ya da sıradan günlerde bile armağan edebilirsiniz. Hediyenizin siparişini hemen verin ve hediyelerini aldıklarında yüzlerinde belirecek olan mutluluk ifadesinin hayalini şimdiden kurmaya hazır olun diyoruz. Çocuk tişörtleri arasından yavrunuza yaş gününde verebileceğini bu özel tişört ise onun her zaman hayallerini süsleyen türde hediyeliklerden olacaktır.