Evlilik Yıldönümü Hediyesi Çerçeveli Ahşapfoto​

Ürün Kodu : S-11574
109,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
 • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
 • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
 • Güvenli Alışveriş
 • Kapıda Ödeme Kolaylığı
 • 75 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Evlilik Yıldönümü Hediyesi Çerçeveli Ahşapfoto​yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler.

 • Çerçeve Boyutu 28 x 35 cm'dir
 • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.
 • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.
 • Duvara asmak için uygundur.
 • Fotoğrafınıza göre yatay yada dikey olarak hazırlanmaktadır.
 • Evlilik Yıldönümü Hediyesi Çerçeveli Ahşapfoto​ özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

fatma a.
29.09.2018
Cok guzel
Kargo hizmeti ve paketleme çok iyiydi. Eşime hediye aldim. Evimizin en güzel yerinde şimdi :)
Özkan G.
06.08.2018
Çok teşekkür ederim. Ürününüz güzeldi. Beklediğim gibi çıktı. Eşim de çok beğendi.

AÇIKLAMA

Evlilik yıldönümü hediyesi ahşap foto evliliğinizi taçlandırabileceğiniz en güzel özel gün hediyesi.

Evlilik yıldönümü telaşesi ortalığı sardıysa eğer, haliyle hediye karmaşası da peşinden gelir. Peki sizce çift olarak size uygun en özel olacak hediye nedir? İşte her sene bilmece gibi kafanızı kurcalayıp duran bu konu, yaklaşan evlilik yıldönümünüzle birlikte tekrar gündeme geldi ve kafanızı kurcalıyor öyle değil mi?

Oysa ki yıl dönümü için eşe en güzel hediye tam karşınızda duruyıor olabilir. Bu konuda bu sayfada yer alan evlilik yıldönümü hediyesi ahşap foto kesinlikle size ilaç gibi gelecektir. Bize soracak olursanız evlilik yıldönümünde verilebilecek olan en güzel hediye; parfüm, çiçek, takı, aksesuar, giyim v.b. objeleri yerine evlendiğiniz o günü ve paylaştığınız özel anları  en  iyi şekilde tasvir edebilecek güçteki, manalı hediyeler olacaktır.

Evlilik yıldönümü hediyeleri kadın seçenekleri konusunda siz de  sayfalarımızda yer alan nitelikli çerçevelerden yararlanabilirsiniz.

İşte evlilik yıldönümü hediyesi ahşap foto ile bunların hepsini bir arada bulabileceksiniz. Zira 28 x 35 cm ebatlarında olan bu özel çerçeve üzerinde lazerli yakma tekniklerinin oluşturduğu darbelerle evlilik gününüze ait olan en özel kareleri bire bir barındıracak. Ahşabın dokusunu size özel karelerle birleştirerek çerçevelerle hissettiriyoruz. Emin olun ki sevdiğiniz kişi de ortaya çıkan bu özel hediyeyi gördüğünde sizin ne kadar düşünceli bir eş olduğunuzu düşünecek ve ayakları yerden kesilecektir. Dekoratif cam çerçeve ile toz korumalı bir tasarıma sahip olan ahşap çerçeve, tüm mobilyalara uyumlu renktedir. Yatay ya da dikeyliği gönderdiğiniz fotoya göre belirlenebilecek olan özel fotonuz  siz var oldukça aşkınızın saflığını ve güzelliğini  en nadide şekilde duvarlarınızda yansıtacak. Ahşap üzerine fotoğraf baskı seçeneklerimizin tümünü sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.