Evli Çiftlere Özel 4lü Çorap Seti

Ürün Kodu : 10571

Evli Çiftlere Özel 4 Çift Çorap Seti​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Evli Çiftlere Özel Çift Çorabı sağlığınız ve konforunuz için örme ipi %100 pamukludur.
  • Erkek çorap modelleri için 40 - 45 numara arası
  • Bayan çorap modelleri için 35 - 40 numara arası
  • Evli Çiftlere Özel 4 Çift Çorap Seti %90 pamuk %5 likra %5 elastan içermektedir.
  • Kutu içerisinde 2 çift erkek çorabı 2 çift bayan çorabı gönderilmektedir.
  • Çorapların uzun ömürlü olması için tersten ve elde yıkama yapınız.
  • Özel esnek yapısı sayesinde ayağınızı sıkmadan sarar.

Eşinize yaklaşan özel gününüzde sıradışı bir hediye ile sürpriz yapmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise Hediye Sepeti'nin tasarladığı Evli Çiftlere Özel Çift Çorabı sitemizde sizi bekliyor!

Eşinize yıldönümü hediyesi olarak veya doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu çift çorapları üzerine yazılacak isimleriniz ile sıradanlıktan çıkıyor ve tamamen size özel olacak bir hediyeye dönüşüyor. İsimlerinizle anlamlı bir hediyeye dönüşecek Evli Çiftlere Özel 4lü Çorap Seti ile en doğru seçimi yaptığınız eşinizin yüzündeki o şaşkın ve mutlu ifadeyi görüğünüzde anlyacaksınız. Şimdiye kadar aldığınız en farklı hediye olacak baskılı çift çoraplarımız sıradan özel gün hediyelerini unutturacağı gibi her an büyük bir keyifle de kullanılacaktır. 5 farklı renk seçeneği bulunan çift çoraplarımızdan size ve eşinize hitab eden rengi seçerek üzerine yazdıracağınız isimleriniz ile hazırlatabilirsiniz.

Hem kalıcı hem de kullanışlı bir hediye olabilecek Evli Çiftlere Özel Çift Çorabı'nı özel gün hediyesi olarak satın almak ve yaklaşan yıldönümünüzde eşinize hediye etmek istiyorsanız tek yapacağınız şey sitemizden siparişinizi oluşturmanız olacaktır. Sonrasında size ve eşinize özel hazırlayacağımız bu çorapların keyfini çıkarabilirsiniz.