Resim Öğretmenine Özel Hediye İsme Özel Çorap

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
%20 indirim
249.90 TL
199.92 TL
Ürün Kodu: 13810

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

 • Çoraplar sağlığınız ve konforunuz için %100 polyesterdir.
 • 1 çift baskılı çorap gönderilmektedir.
 • Çorap Numaraları:
  • 41 - 44 numara
  • 38 - 41 numara
  • 35 -38 numara
 • Çorap baskısı canlı ve kalıcıdır, solma yapmaz.
 • Özel esnek yapısı sayesinde ayağınızı sıkmadan sarar.
 • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel olarak tasarlanan hediyelerin etkisi çoğu zaman daha büyük oluyor. Birkaç klasik hediye fikri arasında sıkışmaktansa farklı, özgün ve yaratıcı hediyelere bu anlamda yönelmekte fayda var. Hediye Sepeti en zor zamanlarda hediye konusundaki vizyonunuza yeni bir boyut katıyor. Binlerce hediye seçeneği arasından dilediğinizi seçin ve sevdiklerinizi en özel zamanlarında mutlu edin. Kişiye özel hediyeler Hediye Sepeti’nde yaş, cinsiyet, meslek ve daha pek çok filtre ile gruplandırılmıştır.

Kişiye özel çoraplar kategorisi son zamanlarda epey ilgi gören kategoriler arasında. Özellikle de öğretmenler için özel olarak tasarlanan çorap modelleri bu ilginin odak noktasında yer alıyor. Hatta bazı çorap modelleri öğretmenlerin branşlarına kadar yöneliyor. Bu özel ve sempatik çoraplar, sadece resim öğretmenlerine özel olarak tasarlanıyor. Üstelik öğretmeninizin adı ile beraber kişisel bir hal alıyor. Çorabın üzerinde görüldüğü üzere resim sanatına dair bazı temel figürler oldukça sempatik bir şekilde yansıtılıyor.

Kişiye özel hediyeler el yapımı hediyeler ya da öğretmene hediyeler gibi kategoriler üzerinden de kolayca ulaşabileceğiniz ürün, bir çift olarak adresinize özel bir hediye paketiyle beraber teslim edilir. Üstelik sipariş ettiğiniz ürünler, ücretsiz kargo fırsatıyla beraber, en kısa sürede adresinize ulaştırılır. Özel bir doğum günü notu ya da 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama notuyla da hediyenizi dilerseniz daha da renkli bir hale getirebilirsiniz. %100 polyester olan ürün konforlu ve esnek bir yapıdadır. Farklı numara seçenekleriyle sunulduğu gibi kolay yıkanır ve ayakları sıkmaz. Baskı alanı en zorlu koşullara rağmen solmaz ya da çıkmaz.