Evli Çiftlere Hediye Esprili Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
139.90 TL
Ürün Kodu : 16090

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Bayan için kırmızı erkek için siyah önlük gönderilmektedir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Evli Çiftlere Hediye Esprili Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Evli olmak birlikte mutluluk dolu uzun bir yaşam sürmek anlamına gelir. Bu mutluluğun büyük bir kısmı ise mutfakta geçer ve mutfakta geçirilen anlar çiftlerin birbirlerine en yakın oldukları anlardır aynı zamanda. Çünkü mutlu olmanın en büyük yolu lezzetli yemeklerden geçer ve çiftlerin mutfağı paylaşmaları, birbirinden güzel yemekleri bir arada hazırlamaları kendi mutluluklarının da artmasına neden olacaktır.

Mutfakta geçirilen anlara eşsiz bir yardımcı olmak için özel tasarım mutfak önlükleri arasında öne çıkan Evli Çiftlere Hediye Esprili Mutfak Önlüğü harika bir kullanım kolaylığı sunuyor. Bu özel önlükler, yapısı itibariyle lezzetli yemekleri çok daha kolay hazırlamaya fırsat verdikleri gibi aynı zamanda yemek yapmayı da eğlenceli hale getiriyorlar.

En sevdiğiniz yemekleri yaparken ya da dünya mutfağına dair yeni tarifler denerken sıklıkla kullanacağınız önlükler böylece iş paylaşımı konusunda da rahatlık sağlayacak ve birlikte çok daha lezzetli yemeklerin kolay bir şekilde hazırlanmasına olanak verecekler. Tamamen sağlık koşulları için uygun olması amacıyla üretilmiş olan önlükler, yapıları itibariyle uzun süreli kullanıma uygundurlar ve terletme gibi durumlar yaratmazlar. Önlüklerin üzerinde yer alan yüksek baskı kaliteli tasarım ise uzun ömürlü kullanıma uygundur.