Esprili Panda Tasarımlı Hediye Porselen Kupa

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
34.90 TL
Ürün Kodu : 16386

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Esprili Panda Tasarımlı Hediye Porselen Kupa özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinize özel bir hediye vererek günlük yaşamlarında her zaman içeceklerini rahatlıkla içmelerini sağlamak adına Esprili Panda Tasarımlı Hediye Porselen Kupa harika bir tercih oluşturuyor. Bu özel kupa bardak tasarım açısından sevdiklerinizin gülümsemesine neden olurken, ergonomik özellikleriyle de istenilen içeceklerin rahat bir şekilde içilmesini mümkün hale getiriyor.

Üzerinde bulunan tasarımı özellikle salgın dönemlerinde sevdiklerinizin yüzlerinin gülümsemesi için çok etkili olurken sağlıklı yapısı sayesinde de rahat bir içim imkânı sağlıyor. Porselenden yapıldığı için sağlık açısından uygun olduğu gibi aynı zamanda içeceklerin tatlarının da en iyi şekilde algılanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede güvenli bir şekilde yakınlarınız içeceklerini içebiliyorlar.

Üzerinde yer alan sevimli tasarım yüksek baskı kalitesine sahip olduğu için solma ya da silinme yapmaz, böylece uzun ömürlü bir kullanım imkânı yaratır. Aynı zamanda ergonomik tutuş özellikleri sunması bakımından da etkili olan bardak, tüm bu özellikleriyle her zaman özel bir bardak kullanım imkânının yaratılmasına olanak sağlıyor. Özenli tasarımıyla da öne çıkan kupa özellikle salgın zamanlarında sevdiklerinizin yüzünü güldürmeniz ve bardaklarını her kullandıklarında sizi anımsamaları için özel bir imkân yaratmayı başararak, moral bulmaları için de katkı sunuyor.