Espirili Karikatür Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

33 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 11121

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Espirili Karikatür Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Esprili tişörtler sayesinde sevdiklerinize en eğlenceli armağanları vererek, hayata gülen gözlere bakmalarına vesile olabilirsiniz.

İllustrasyon kullanılarak ‘ti’ ye alınmış bu tişörtte ise dark weather tiplemesinden yola çıkılarak elinde kalemle akıllı telefondan imza isteyen ve babası olduğunu iddia eden bir kaset bulunuyor.

Bu ve Hediye Sepeti sayfaları arasında yer alan diğer eğlenceli tişörtlerden özellikle arkadaşlarınıza, sevgilinize, eşinize, gençlik çağındaki çocuklarınıza, kankanıza ya da kardeşinize armağan edebilirsiniz.

Bu tişörtü, blue Jean pantolonlarla, ya da spor gömleklerin içinde en güzel şekilde kombinleyebilir,  tüm spor pantolonlarınızla da şık stillerde kullanabilirsiniz.

Siyah ya da beyaz renk seçeneklerinden kullanabileceğiniz bu tişörtü bayan ya da erkek tanıdıklarınız için sipariş edebilirsiniz. Sokakta ya da caddelerde giyildiğinde esprili haliyle tüm dikkatleri üzerine çekecek olan bu esprili tişört, aynı zamanda kaliteli koton kumaş ve sağlıklı boya malzemelerinden üretilmektedir.

Tişörtlerde resim baskısı seven herkese bu esprili tişörtten armağan edebilirsiniz.

Sevgililer günü ilginç hediyeler arayanlardansanız, işte size hem komik hem de ilginç bir hediye seçeneği. Onun da ötesinde sevgililer günü hediyeleri erkeğe konusu oldukça uğraştırıcı bir konudur. Ama bu ve benzeri tişörtler sayesinde artık uğraştırıcı olmaktan çıkacaktır.

Ek olarak yaratıcılığınızı kullanabilir ve bu esprili tişörtten bir ona ve bir de kendinize sipariş ederek, en güzel sevgili tişörtleri ni yaratabilirsiniz.