Eşime Hediye Tavlalı Minyatür Bahçe

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Perşembe günü kargoya verilecektir.
%10 indirim
279.9 TL
251.91 TL
Ürün Kodu : 11392

Eşime Babalar Günü Hediyesi Minyatür Bahçeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Minyatür bahçeniz; özel tasarım seramik saksılarda canlı bitkilerle hazırlanmıştır . Babanıza, düzenli bakıldığı takdirde hiç ölmeyecek ve sürekli masasının üzerinde görerek sizi hatırlatacak canlı bir bahçe kim istemez.Babalar gününe özel canlı minyatür bahçe.Aksesuarların tamamı özel tasarlanmıştır . Aksesuarların yapımında suya dayanıklı akrilik malzemeler kullanılmıştır. Bonsai ağacının gölgesinde sevgi dolu bir ve keyif bahçesi oluşturulmuştur.Masa sandalye,kalpler ve tavla ile oluşturulan bu sevimli bahçede eşinize hayalini kurduğunuz anları hatırlatabilirisiniz. Anneye hediye minyatür bahçeyle anneniz çok mutlu olacaktır. Evinizin en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir . Tek yapmanız gereken, düzenli sulamalısınız ve ağacınızın uzayan dallarınıda budamalısınız.

  • Bahçe tasarımları : bonsai bitkiler,doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanmıştır.
  • Kap : özel tasarım seramik saksı en : 19, boy : 19, yükseklik : 7,5 (cm)
  • Bonsai bakımı : iç ortamda bonsai bitkileri sprey yöntemiyle günde 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uclarından budanmalıdır.
  • Bonsai ağaçların uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

NOT :Tasarımlarımızda kullanılan malzemeler doğaldır.

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Doğal olan malzemeler ise ufak farklılıklar gösterebilir.
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.

Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.

Eşime babalar günü hediyesi minyatür bahçe, sevdiğiniz adama mutlu hissettirecek en özel babalar günü hediyesi!

Hayatımız ne yazık ki dört duvar arasında geçiyor. Düzen, hayat şartları, ihtiyaçlarımız bizi bu şekilde yaşamaya ve neredeyse sürekli çalışmaya zorunlu kıldı. Günün büyük bir kısmını ofislerimizde çalışarak geçirirken kalan kısmını da evlerimizde dinlenmek ve uyumakla geçiriyoruz. Babalar günü hediyesi konusunda bu konu ile ilgili bir şeyler düşünerek yaratıcı ve faydalı hediyeler alabilirsiniz örneğin.

Sadece ve sadece hafta sonlarında açık hava ve yeşilliklerle, park ve sahil gibi ortamlarla buluşabiliyoruz bu durumda. Ama dilerseniz siz sevdiğiniz erkeğe ya da babanıza babalar gününü bu konuda güzel bir fırsata çevirebilir ve onu 7 / 24 huzurlu kılabilecek yeşilliklerle buluşturabilirsiniz.

Hediye Sepeti’nde yer alan eşime babalar günü minyatür bahçesi söz ettiğimiz bu huzuru ve mutluluğu yakalamak konusunda sevdiğiniz erkeğe bire bir gelecek. Altında babalara özel kurduğumuz cennet bahçesini bulunduran bu Bonsai onu cennette gibi hissettirecektir. Kalpli oturma bahçesini, çimenlikleri, doğal taşları, kalpten bir çerçeveyi bünyesinde bulunduran bu tatlı bahçe baba olan eşinize huzur getireceği gibi onu dingin de kılacaktır. Babalar günü ne zaman sorusu iş işten geçince aklınıza gelmeden şimdiden bu hediyeyi sevdiğiniz erkek için hazır edebilirsiniz dilerseniz.

Üstelik de bahçenin hemen içinde güzel bir not tabelası bulunacak ki, bu tabela sayesinde baba olan sevdiceğinize en özel ve sevgi içeren babalar günü mesajlarını aktarabileceksiniz. Ona babalar günü için gönlünüzden geçen her şeyi aktarabileceksiniz bu bahçeyi gelin sevdiğiniz erkeğe babalar gününde köprü kılın ve onu dünyanın en mutlu erkeği yapın!Örneğin balık burcu olan bir babaya bu bahçeden alabilirsiniz. Zira balık burcuna hediye almanın yolu  bu gibi duygusal ve huzur verici objelerden geçmektedir.