Doktor Işık Kaynağı Kalem

Ürün Kodu : S-3046
29,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Doktor ışık kaynağı kalem ile sevdiğiniz ve tanıdığınız doktorlara en özel hediye!

Doktorlar sağlık ışığımız ve kaynağımız ve belki de hayatımızın gizli kahramanları. Örneğin başarıyla geçen bir operasyonun ardından, ya da güçlükle hastalığınıza konulan teşhisin akabinde ya da belki de sizi amansız bir dertten kurtardığında kısacası farklı sebeplerden farklı zamanlarda doktorunuza olan minnet duygunuzu dile getirmek için ona özel hediyeler armağan etmek isteyebilirsiniz. Doktora hediye ne alınır sorusuna cevap olabilecek olan en güzel hediye belki de bu sayfada gördüğünüz ışık kaynağı kalem olabilir ne dersiniz?

 

O halde Hediye Sepeti sayfalarında bulabileceğiniz bu özel kalem onlar için en güzel hediye alternatifi olabilir. Zira doktorlar okumaya, kendilerini geliştirmeye ve dünyaca elde edilen yeni teknikleri öğrenmeye çok açıktır. Bunun içinde tıp alanındaki son yenilikleri yakalamak adına daima okumaya ve araştırmalar yapamaya devam etmeleri gerekir. İşte onlara bu okuma alışkanlıkları sırasında kullanabilecekleri ve aynı zamanda da yazı işlerinde kullanabilecekleri isme özel ışıklı harika bir kalem hediye edebilirsiniz. Özel kalemler arasından seçtiğiniz bu ışık kaynağı kalem, doktorunuzun eli – ayağı gibi olacak.

 

Siyah ve gümüş efektlerine sahip bu şık kalemin kapak kısmında isim özelleştirmeleri bulunurken kapaklı arka kısmında ise her zaman her yerde ışık gücünden yararlanabilecekleri aydınlatmalı bir nokta bulunuyor. Evde yatağında, yolculuklarda, otobüste, uçakta ışıklar söndüğünde hemen her yerde kullanabileceği aydınlatmalı özelliklere sahip isme özel bu şık kalem onun en sevdiği ve yanından ayırmadığı kalemi olacaktır. Ve elbette ki her kullandığında da sizi anmadan edemeyecek. Dilerseniz konu ile ilgili olarak İsme özel ajanda ve kalem çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Doktorunuza isme özel şık bir kalem hediye etmek ister misiniz? Üstelikte bu özel kalem diğer kalemlerden çok farklı olarak arka tarafında bir de ışık kaynağı taşıyor olacak.

Doktorlar hangi branşın doktorları olurlarsa olsunlar, hayatımızı borçlu olduğumuz kişilerdir. Hayatta mutlaka hiç olmasa bile yılda 1 ya da 2 kez doktorlara işimizi düşer. Ya da aile bireylerimizin ve sevdiklerimizin yolu da bu önemli kişilere düşmektedir. Bu gibi durumlarda sizin ya da sevdiklerinizin hayatını kurtaran, onu acılarından arındıran bir doktora yolunuz düştüyse, bu isme özel ışık kaynağı şık kalemden ona rahatlıkla armağan edebilirsiniz.

Doktorlar gün boyu boş vakitlerinde her bulduğu arada sık sık okuyan kişilerdir. Bu nedenle ona bu ışık kaynağı kalemi hediye ettiğinizde, gerek okumaları sırasında gerek hastalarıyla ilgili işlemlerinde, kısacası ışığa ihtiyaç duydukları her anda bu kalemi işlevsel bir şekilde kullanacaklarından emin olabilirsiniz.  Doktorunuza hediyelik kalem olarak hediye ettiğiniz bu ışık kaynağı sayesinde, hekiminiz her zaman sizi sevgiyle anacaktır.

Şimdi, hemen sevgili aile doktorunuz için ‘özelleştir’ butonuna basarak bu şık kalemi onun için özelleştirerek, doktorunuzun kalemini hazırlatabilirsiniz. Unutmayın! Bu kalemi ona armağan etiğinizde sadece bir kalem hediye etmiş olmayacaksınız. Sadece bir kalem görünümündeki bu masum objeyle çok fonksiyonel ve birden fazla işlev görebilen bir ışık kaynağı hediye etmiş olacaksınız. Özel tasarım hediyelikler arasından her meslek grubuna seçeceğiniz kişisel hediyeler aynı gün kargo ayrıcalığıyla elinize geçecektir.

Sağlığımızla ile ilgili en doğru kararları veren doktorlarımıza özel bir hediye... Doktorunuza edeceğiniz teşekkürü sizden bir hatıra ile gerçekleştirmek istiyorsanız. Ona üzerinde ismi ve unvanı yazabilecek bu özel kalemi hediye edebilirsiniz. 13 cm uzunluğundaki ışık kaynağı doktor Kalemi parlak metal yüzey üzerine lazer ile işleme yapılacaktır.

Şık kadife kutusu içerisinde gönderilecek kalemin biri ucu mavi tükenmez kalem diğer ucu ışık kaynağıdır.
Doktor Işık Kaynağı Kalem'i satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 13 cm uzunluğundadır.
  • Özel kutusu ile beraber gönderilecektir.
  • Bir ucu mavi tükenmez kalem diğer ucu ışık kaynağıdır.

Yorum Yaz

Gizem G.
Bu kadar hızlı ve bu kadar özenli olunabilirdi:) konyaya sadece bir günde geldi. kutusu da ismin kapağında yazması da rengi de çok hoş:) Teşekkürler
19.09.2017
Yunus E.
memnunum
1 günde teslimat
26.02.2016
Begüm B.
Erişimi çabuk ve güzel bir hediye????????????????
16.10.2015
emre .
beklediğimden daha güzel bir ürün.kargo biraz gecikti ama olsun.yazı gayet şık.
04.08.2015
aynur e.
öncelikle teşekkür ederim ürün sitedeki gibi kalitesiz birşey bekliyordum ama hoşuma gitti sadece kılıfı kutu olsaydı daha güzel olurdu sunumu da hostu ellerinize sağlık
28.05.2015
Burcu .
diğer yorumlarda olduğu gibi isim kapakta yazıyor fakat böyle de hoş görünüyor bence :) paketleme de gayet iyiydi :)
13.03.2015
Burcu A.
Gerçekten kişiye özel olarak tasarlanması ve hızlı elime ulaşmasından dolayı memnun kaldım. Teşekkür ederim.
11.03.2015
s .
Hızlı kargolanmasi beni kurtardi :) hediyeyi ve ulasma hızıni begendim.
08.03.2015
Aycan .
bana gelen ürünün öncelikle sunumu çok güzeldi, hediyeye yakışır bi paket yapılmıştı, isim kapak kısmına yazılmış olmasına rağmen beğendim fakat resimde gösterildiği gibi açık zemine koyu olarak yazılsa daha hoş olabilirdi, kapak kısmına yazılan ton biraz koyu kalmış, kargoda hızlı bi şekilde geldi teşekkür ederim.
06.03.2015
betül .
bana gelen iki üründe de isim kapağına yazılmıştı, bence daha güzel olmuş kapağına yazılması. fakat tek sorun ışık kaynağı birinde zayıf yanıyordu muhtemelen pili bitmek üzere. onun dışında gayet güzel ve şık.
25.02.2015
aylin .
burda kalem kısmında isim yazıyor bana gelen üründekalemin kapağına yazılmış isim.bunun dışında herşey iyidi.
27.09.2014