Doğum Odası Kapı Süsü İsme Özel Masif Çerçeveli Ahşap Plaka

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
249.90 TL
Ürün Kodu: 16462

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 20 x 40 cm ölçülerindedir.
  • Duvara asılabilmesi için metal aparatı vardır.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni doğan bebek için hediyeler arasında öne çıkan Doğum Odası Kapı Süsü İsme Özel Masif Çerçeveli Metal Plaka sayesinde dünyaya yeni gelen bebeğe özel bir hoş geldin diyebilirsiniz. Uzun zamandır merakla beklenen bebeğin doğumunu sevimlilik ile karşılayacak olan bu özel metal plaka bebeğin aldığı ilk hediye olması bakımından da ayrıcalıklı bir yere sahip olarak öne çıkıyor.

Her yeni doğan bebek başta anne ve babası olmak üzere tüm yakınları için çok özel bir yere sahiptir. Özellikle yakınlarınızın yeni bebeği doğmuşsa onların bu mutluluklarına ortak olmak amacıyla bu özel hediyeyi tercih edebilirsiniz. Mutluluğun her zaman artmasına ve göz önünde bulunmasına yardımcı olacak bu hediye bebek odasını daha sevimli ve tatlı bir hale getirecektir.

Yüksek baskı kalitesi ile üzerine dünyaya gelen küçük bebeğin adının yazıldığı plaka bu sayede tamamen bebeğe özel bir şekilde tasarlanmış oluyor. Duvara ya da kapıya hemen asılabilmesi için de özel asma aparatını içeren bu özel plaka ile bebeği ve yakınlarını çok mutlu edeceksiniz.