Çocuğa Hediye Uzay Tasarımlı Boy Ölçme Cetveli

3 Saat 25 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
449.90 TL
Ürün Kodu: 13436

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 170x20 cm'dir
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Boy Ölçer yerden 193 cm yükseklik ölçülerek duvara monte edilir.
  • 190 cm'ye kadar ölçüm yapılabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hediyeleşme işinin çocukları oldukça memnun ettiği ve bu gibi durumlarda da genelde en eğlenenlerin kendileri olduğunu söyleyebiliriz. Doğum günü ya da okula başlama hediyesi olarak alabileceğiniz boy ölçme cetveli ile kendilerine gelişimleri sırasında gözlem yapmalarına yardımcı olabilirsiniz. Aynı zamanda doğum günü hediye gibi durumların sıkça yapıldığı bir gün olduğundan çocukların sevincine güzel bir parti ile destek olabilirsiniz. Kendisi için hazırlanan sürprizden oldukça memnun olacak olan miniğiniz için aldığınız hediye de oldukça ilgi görecek.

Doğum günü partisi için şarkı seçimi de oldukça önemlidir çünkü etrafın cıvıl cıvıl ve renkli haline bir de doğum günü şarkıları ile destek olabilirsiniz. Gelelim hediyenin inceliklerine…  Uzay tasarımlı boy ölçme cetveli üzerinde bulunan sevimli karakterler ile oldukça şirin bir görünüm sunuyor. Yerden itibaren 193 cm kadar uzayan bu cetvel duvara monte edilebilir özelliği ile oldukça kullanışlı hale geliyor. Aynı zamanda saklaması da oldukça kolay…

Ahşap plaka üzerinde uzayan cetvelin üzerindeki karakterlerin sevimli halleri miniğinizi de mutlu edecek ve ortaya pozitif görseller çıkabilecek. Bu gibi durumların bir diğer artısı ise çocuğunuzun gelişimini yakından gözlemleme şansı sunulması diyebiliriz. Belirli periyodlarla ölçüm yaparak ne kadar sürede yol kat ettiğini görebilirsiniz. Ürün aynı zamanda kargoya verilmeden önce özenle paketlendiğinden hediyeyi alacak olan kişiye paketini direkt olarak verebilir sevimli paketlemesiyle siz de keyif alabilirsiniz.