Christmas Hediyesi Aile İsmine Özel Çam Ağacı Eteği

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
274.90 TL
233.66 TL
Ürün Kodu: 16323

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün 100 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Çam Eteğini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yeni yıl hediyeleri erkek ya da kadın için hiç fark etmeden herkes için özel olmalıdır. Çünkü yeni yıl, geride kalan bir yılın üzüntülerinin arkada kalması kadar yeni başlayacak yılın sevdikleriniz ile geçeceğini bilmenin yarattığı mutluluk ile son derece özel anlamlar taşımaktadır. Yeni yılda, sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir hediye anlamı taşıyacak Christmas Hediyesi Aile İsmine Özel Çam Ağacı Eteği yılbaşı ile özdeşmiş olan yılbaşı ağaçlarını çok daha ayrıcalıklı ve özel bir hale getiriyor.

Yılbaşı ağaçları yaymış oldukları parıltılar ile birlikte yeni yılın ruhunu en iyi yansıtan araçlardır. Onların var olması yeni yıl havası yarattığı gibi aynı zamanda özellikle aile içinde hediyelerin de verilmesini daha özel hale getirmektedir. Yılbaşı ağacına bırakılan hediyelerin mutlulukları çok daha büyük olmaktadır.

Aile isminize özel olarak tasarlanacak bu çam ağacı eteği ile vereceğiniz hediyeler çok daha anlamlı bir hale geleceği gibi aynı zamanda sadece aileniz için değil arkadaşlarınız ya da diğer sevdikleriniz için de bu özel hediyeyi kullanabilirsiniz.