Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Çalışanlara Özel Hediye İsme Yazılı Günlük Çalışma Planlayıcı

Ürün Kodu: 16296

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Planlayıcı 21 cm x 30 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap üstüne çıkmayan renkli baskı yapılmıştır.
  • 1 adet mıknatıslı silinebilen tahta kalemi ile gönderilmektedir.
  • Ahşap planlayıcı mıknatıslı olup kalem tahta üzerine yapıştırılabilmektedir.
  • Kullanışlı yapısı ve ölçüleriyle ister odanızda isterseniz çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İş yaşamında olan yakınlarınız için farkli hediyeler vererek onların mutlu olmasını sağlamak için Çalışanlara Özel Hediye İsme Yazılı Günlük Çalışma Planlayıcı özel bir hediye tercihi oluşturuyor. Bu özel planlayıcı ile birlikte iş yaşamında olan yakınlarınız büyük bir kolaylık bulacaklar.

İş yaşamı her zaman yoğun bir temponun sürdüğü bir alan olduğundan iş yaşamında yapılacak pek çok şey gün içerisinde akıldan çıkabilmektedir. Yapılması ve unutulmaması gereken işlerin listesini kolayca tutmalarını sağlamalarına yardımcı olacak bu özel planlayıcı ile birlikte sevdikleriniz günlük yaşamda büyük bir rahatlama elde edecekler.

Özel ayrılmış bölümleri iş yaşamında yapılması gerekenleri belirlerken kolay yazılması ve silinmesi sayesinde de planlayıcı pratik bir kullanım imkânı yaratmaktadır. Özel ve şık tasarımının yanında hafif yapısı sayesinde gün içinde taşınmaya da uygun olan hediyeyi özellikle yeni işe başlamış yakınlarınız için de tercih ederek onların iş yaşamlarında daha başarılı olmalarını ve ayrıca heyecanlarını da üzerlerinden atmalarını sağlayabileceksiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde de her zaman kullanılmaya uygunluk gösterir.