Büyük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
74.90 TL
Ürün Kodu : 15769

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı, ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Büyük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yemek yapmayı, özellikle kırmızı et ürünlerini hazırlamayı seven yakınlarınız için tercih edeceğiniz Büyük Baş Hayvan Kesim Tablolu Mutfak Önlüğü mutfakta birbirinden lezzetli yemekleri çok daha kolay bir şekilde hazırlamalarına olanak tanıyacaktır.

Özel baskı kalitesi ile birlikte uzun ömürlü kullanım için uygun olan bu özel önlük, yemek yaparken, özellikle et yemekleri ile uğraşırken olası lekelenmelerin de önüne geçecektir. Terletmeyen baskısı sayesinde kullanım sırasında rahatlık sunan ürün, aynı zamanda yıkamaya karşı da dayanıklıdır.

Tüm bu özellikleri ile birlikte yemek yapmayı seven arkadaşlarınız için armağan edeceğiniz bu kişiye özel mutfak önlüğü her yemek yaptığında sevdiklerinizin sizi anımsamasına yardımcı olacaktır. Mutfağa yeni adım atanlar için de destekleyici ve geliştirici bir armağan olacak olan önlük tüm yemekler için de kullanıma uygundur. Kalitesi ve işlevsel yapısı ile birlikte pek çok yemeği daha kolay yapılır hale getirecek olan ürün, sevdiklerinizin özel günlerinde de armağan etmeye oldukça uygundur. Yıkamaya karşı da dayanıklı olduğu için üzerinde yer alan baskı yıkanmalara karşı solmaz ya da silinmez, böylece her zaman kullanım imkânı yaratır. Zengin sofralar kurmak ve lezzetli yemekleri deneyimlemek için harika bir seçimdir.