bayan öğretmene hediye

Bayan Öğretmene Alınabilecek 20 Hediye – Bayan Öğretmene Hediye

Dikkatinizi Çekebilir ► Bayan Öğretmene Hediye

Bir mesleğin kutsal olmasını sağlayan çok önemli kriterler vardır. Elbette her meslek kendi içinde belli düzeyde emek barındırır ve sırf bu yüzden bile saygı görmeyi hak eder; fakat öyle meslekler de vardır ki adeta bir ülkenin geleceğine yön verir. Bunlar bireyler üzerinde etkili olan, seçimlerini, eğilimlerini destekleyen meslek gruplarıdır. Salt para için yapılan bir işten ziyade, insanın deyim yerindeyse kendini adayarak yapması kutsal kabul edilmesinin en önemli nedenidir. Kutsal meslekler denildiği zaman da akla gelen ilk meslek öğretmenlik mesleğidir. Bugün, 4 yıllık fakültelerden mezun olduktan sonra, uzunca bir süre KPSS ile mücadele etmek durumunda kalan, bu süreçte özel okullarda düşük ücretler karşılığında büyük emekler karşılığında çalışan öğretmenlerimiz, ataması yapılır yapılmaz muhtemelen Türkiye’nin bir köşesinde, uçsuz bucaksız köylerde görev yapmaya başlıyor.

Öğretmenler; mesleğin bütün safhalarında büyük zorluklar yaşayan, sevdiklerinden uzak yerlerde mesleğini icra etmeye çalışan, öğrencilere bir şeyler öğretme aşkıyla tozlu, topraklı, çamurlu yollardan geçerek okuluna varan emekçilerdir. Bizler için bu kadar emek sarf eden, yeri geldiğinde kış günü okula odun taşıyan, soba yakan, okulu boyayan, öğrencilerin aile sorunlarıyla ilgilenen, her anlamda çözüm üretmeye çabalayan öğretmenlerinizi sadece 24 Kasım Öğretmenler Günü değil, yılın her günü anmamız gerekiyor. Yine de böyle günlerin özel olduğu gerçeğini de kabul etmeliyiz.

Bayan Öğretmene Hediye İsme Özel Not Defteri

bayan öğretmene hediye

İsim yazılı, monogram tasarımlı, harf tasarımlı ve arma isim yazılı olmak üzere birden çok çeşidi olan isme özel not defteri bayan öğretmeniniz için harika bir hediye alternatifi olabilir. Kırmızı, turuncu, mor, gri, kahverengi vb. renk seçeneklerinin de olduğu isme özel not defterinin üzerine lazer kazıma yöntemi ile öğretmeninizin ismini yazdırabilirsiniz. Ayrıca ön ve arka olmak üzere toplamda 224 sayfadan oluşan defterin kalem için lastik tutucusu da bulunuyor.

Bayan Öğretmene Hediye İsme Özel Tükenmez Kalem

bayan öğretmene öğretmenler günü hediyesi

Tekli veya ikili olarak satılan isme özel tükenmez kalemi, öğretmeninize alacağınız isme özel defterin yanında tercih edebilirsiniz. Özel kutusunda gönderilen isme özel tükenmez kalem 13 cm uzunluğunda ve 7 mm kalınlığında; hem de siyah ve gri renk seçenekleri bulunuyor. Mikro markalı, mavi renk yazan isme özel tükenmez kalem ile bayan öğretmeninizin bu özel gününü güzelleştirebilirsiniz.

Bayan Öğretmene Hediye French Press Kahve ve Çay Filtresi

bayan öğretmene alınacak hediyeler nelerdir

Bayan öğretmeniniz için bir başka güzel hediye alternatifi olan kişiye özel ahşap french press kahve ve çay filtresi ile öğretmeninizin ders aralarını özel kılabilirsiniz. 7 cm çapında ve 17 cm yüksekliğindeki french pressin kapak kısmına öğretmeninizin adını yazdırabilirsiniz. Cam gövde metal ve ahşap aksesuarı ile birlikte özel paketlenerek gönderilen frecnh press kuşkusuz öğretmeninizin en sevdiği eşyalar arasında yerini alacak.

Eğer bayan öğretmene hediye almak isterseniz internet üzerindeki aramaları buna göre gerçekleştirmelisiniz. Hediye bakarken filtreleme bölümünü bayan öğretmene hediye şeklinde ayarlamanız durumunda sadece bayanlara hitap eden çok sayıda hediye ile karşılaşmanız mümkün. Bu sayede bayan öğretmene alınacak hediyeler nelerdir sorusuna karşı daha hızlı ve daha net yanıtlar bulabilirsiniz. Öğretmeninizin cinsiyeti doğal olarak hediye arayışlarınıza önemli ölçüde yön verecektir. Örneğin bayan öğretmene alınacak hediyeler noktasında çok daha özenli ve hassas davranmalısınız. Aslında bu konuda şanslı sayılırsınız; çünkü genel anlamda bayanlara alınabilecek hediyeler, sayısal olarak çok daha fazladır. Bilindiği üzere her zaman hediye alanlarında bayanlara ayrılan, bayanlara hitap eden kısımlar hacim olarak çok daha yüksektir.

Bayan öğretmen için hediye bakarken öğretmeninizin yaşını da dikkate almalısınız. Genç öğretmenlere alınabilecek hediyeler konusunda daha farklı bir yönelim içinde olabilirsiniz. Bayan öğretmeninin aynı zamanda hangi düzeyde eğitim verdiği de hediye seçimlerinde önemlidir. Mesela okul öncesi eğitimde çok büyük oranda bayan öğretmenler görev yapar. 24 Kasım günlerinde anaokulu öğrencileri, velileriyle birlikte bayan öğretmenleri için hediye hazırlarlar. Bu, minikler için öğretmenlerine verecekleri ilk hediye olacağı için çok özel bir heyecan oluşturur. Anaokulu öğretmenleri için kişilere özel hazırlanan kanvas defter, kişiye özel Öğretmenler Günü hediyesi minyatür bahçe ya da hediye kupa sunum seti almak hiç de fena fikir sayılmaz.

Kişiye Özel 12 Parça Çay Bardağı

bayan öğretmen hediyeleri

Bayan öğretmeniniz tam bir çay tiryakisi ise bu hediye tam ona göre! 6 adet çay bardağı ve 6 adet cam altlığından oluşan kişiye özel 12 parça çay bardağı aile setinin şık tasarımına hayran kalmamak mümkün değil. Bardaklar üzerine lazer kazıma yöntemi ile öğretmeninizin adını yazdırabilirsiniz. Paşabahçe’nin göz kamaştıran tasarımı ile öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Akrilik Çerçeve

bayan öğretmen arkadaşa hediye

Sınıfta öğretmeninizle birlikte toplu çekildiğiniz fotoğrafınız varsa eğer fotoğraf baskılı akrilik çerçeve hediyesini tercih edebilirsiniz. 10 x 7,5 cm ölçülerinde olan çerçeve için dikdörtgen formatta bir fotoğraf seçmeniz gerekiyor. Ofiste, çalışma masasında, dekoratif raflarda inanılmaz şık duran fotoğraf baskılı akrilik çerçeve için öğretmeninize özel paketleme yaptırabilirsiniz. Hem şık hem modern bir hediye düşünenler için birebir!

Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyesi Minyatür Bahçe

bayan öğretmen için hediye

Özel kutusunda sağlam paketlenmiş bir şekilde kargolanan kişiye özel Öğretmenler Günü hediyesi minyatür bahçeyi almadan önce bakımı ile ilgili bilgi almalı ve hediyenizi öğretmeninize verirken bu bilgileri aktarmalısınız. Birbirinden şık bahçe tasarımları arasından seçiminizi yapabilir ve bu özel günü en güzel şekilde taçlandırabilirsiniz. Eni 18 cm, boyu 18 cm ve yüksekliği ise 4,5 cm.

Bu noktada abartılı değil, şık ve naif hediyelere yönelmekte fayda var. Bayan öğretmene en güzel hediye elbette derslerdeki başarıdır. Onların gözü 24 Kasım’da alacağımız hediyelerde değildir. Onlar o özel günde bile büyük bir aşkla işlerine yoğunlaşacaklardır. Böyle bir günde onları hatırladığımızı, şık bir hediye ile taçlandırmamız muhtemelen gururlanmalarını ve mutlu olmalarını sağlayacaktır. Bayan öğretmeniniz eğer bir müzik öğretmeniyse müzik temalı kanvas defterler, enstrüman temalı kupa bardaklar alınabilir. Bayan öğretmene alınacak hediye noktasında, onların emeklerini taçlandırmak, aynı zamanda işin içine biraz da espri katmak adına farklı hediyelere yönelebilirsiniz. Öğretmene hediye alırken ya da tasarlarken ona kendini özel hissettirmek temel amacımız olmalıdır.

Bayan öğretmenler görece daha duygusal oldukları için onlara özel olarak tasarlanan hediyeler daha etkili olacaktır. Eğer hediye almak istediğiniz bayan öğretmen, henüz mesleğinde yeni ise onu motive etmek adına üzerinde “Yeni İşinde Başarılar” yazan çikolatalardan alabilirsiniz. 88 harf çikolatalarda ise dilediğiniz mesajı oluşturmakta özgürsünüz. Bu harika çikolatalar bayan öğretmene hediye ne alınır sorusuna tatmin edici cevaplar verecektir. Bayan öğretmeniniz eğer bilgisayar alanında ders veriyorsa hiç düşünmeden, özel mousepad tasarımlarına yönelebilirsiniz. Ahşap makyaj aynası da aynı şekilde “bayan öğretmene alınacak hediyeler nelerdir” sorusuna karşı verilebilecek bir başka cevap. Aynı aynaların, kalem ve powerbank ile set olarak sunulduğu hediyelere yönelmek de mümkün.

Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Masif Çerçeve

bayan öğretmene 24 kasım hediyesi

Öğretmenler Günü’ne özel olarak tasarlanan masif çerçeveler ile bayan öğretmeninizi daha önce hiç olmadığı kadar özel ve mutlu hissettirebilirsiniz. 15 x 10 x 1,3 cm lazer işlemeli ahşap ve fotoğraf baskılı metal plaka ile hazırlanan bu özel hediyede ahşap üzerine isim ve Öğretmenler Günü mesajınızı yazdırabilirsiniz. Masif çerçeve metal ayaklık ile birlikte gönderildiği için masaüstünde de durabiliyor.

Okul Öncesi Öğretmenine Hediye Kanvas Defter

öğretmene hediye bayan

10 cm x 14 cm ölçülerinde olan okul öncesi öğretmenine hediye kişiye özel kanvas defter toplamda 100 yaprak, yani 200 sayfadan oluşuyor. %100 pamuk kanvas olan bu şık defterin kapağında ise okul öncesi öğretmenine özel tasarım bulunuyor. 90 gram Shamuo sarı kağıt çizgisiz 200 sayfası olan kanvas defterin paketlenmesi de okul öncesi öğretmenine özel olarak yapılıyor.

Bayana Hediye İsim Yazılı Defter Kalem Makyaj Aynası Seti

kadın öğretmene hediye

21 cm x 13 cm ölçülerinde olan not defteri, 7,5 cm çapındaki makyaj aynası ve isim yazılı tükenmez kalemden oluşan bu harika set bayan öğretmenler için biçilmez kaftan. İsim yazılı not defteri ön ve arka olmak üzere toplamda 224 sayfa olan kauçuk defterinin içerisinde bez ayraç da bulunuyor. Tükenmez kalemin üzerine lazer kazıma yöntemi ile isim de yazılıyor.

Atatürk İmzalı Türk Bayraklı Kupa

öğretmene hediye kadın

9,5 cm yüksekliğinde ve 8,5 cm çapındaki kupanın malzeme kalınlığı ise 4 mm. Atatürk imzalı ve Türk bayraklı kupa ile öğretmeninizin masasında baktıkça sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Çift taraflı dönen Türk bayrağının da bulunduğu kupayı uzun süre kullanabilmek adına da elde yıkanması tavsiye ediliyor. Milletini, vatanını, bayrağını, atasını seven her Türk bayan öğretmene verilebilecek en güzel hediyelerden biri…

Bayan öğretmene en güzel hediye bu kutsal meslek için onları daha fazla cesaretlendirmek ve unutulmadıklarını göstermektir. Hediye konusunda da elinizden geldiğinizce emeğe vurgu yapan tasarımlara ilgi gösterin. Daha mütevazi olan, belki daha ucuza mal edilmiş olan; ancak el emeği göz nuru olan hediyeler bayan öğretmenlerin her daim ilgisini çeker. Örneğin Öğretmenler Günü hediyesi el yapımı olursa muhakkak bir adım öne çıkarsınız. El yapımı tasarımlar görece daha uzun sürede hazırlanır ve genelde daha özgündür. Merak etmeyin, bayan öğretmeniniz muhtemelen, el yapımı bir hediyenin kıymetini anlayacak kadar ince birisidir. Bu yüzden bayan öğretmene alınacak hediyeler listenizde el yapımı tasarımları mutlaka ilk sıralara yerleştirmelisiniz.

Bayan öğretmene hediye seçenekleri, hem kullanışlı hem manevi olarak değerli hediyelerden oluşmaktadır. Öğretmenler gününde bayan öğretmene alacağınız hediye, öğretmeniniz için oldukça değerli olacaktır. Hediyeniz, öğretmeninizin hem kullanabileceği, hem saklayabileceği türde olmalıdır. En güzel hediye seçeneklerini sizin için derledik!

Bayan Öğretmene Hediye Canlı Minyatür Bahçe

bayan öğretmene hediye

Bayan öğretmene alınacak hediyeler nelerdir diye düşünenler için garantili alternatiflerden minyatür bahçe, öğretmeninizin odasının en güzel yerini süsleyecektir. Bahçe, içerisinde sukulent bitki ve minyatür plastik bahçe aksesuarları bulundurur. Üzerine öğretmenin ismi yazılarak özelleştirilen ürün, özel olarak istediğiniz adrese gönderilmektedir.

Bayan Öğretmenlere Özel Öğretmenler Günü Plaketi

bayan öğretmene öğretmenler günü hediyesi

Bayan öğretmen için hediye seçeneklerinden manevi değeri en yüksek hediyelerden olan bu ürün, öğretmeninizin ve sınıfınızın resmi ile basılabilir. Üzerine basılacak fotoğraflar, not ve isim ile özelleştirilen ürün, süblimasyon tekniği ile baskısı yapıldığından uzun ömürlüdür.

Bayan Öğretmene Hediye Powerbank

bayan öğretmene hediye

Bayan öğretmene en güzel hediye seçenekleri arasında yer alan powerbank, mat siyah renkte şık metal kasaya sahiptir. 2 defa şarjı %100 doldurabilen ürün, üzerine basılacak isim ve not ile özelleştirilir. İnce ve şık tasarımlı ürün, özel kutusunda adrese iletilir.

Öğretmene Hediye Bambu Kalem Seti

bayan öğretmene hediye fikirleri

Bayan öğretmene alınacak hediye seçenekleri arasında yer alan bu kalem, üzerine yazılacak isimle ve notla kişisel hale gelmektedir. Bambudan imal edilmiş kalem kutusu ve kalemden oluşan set, doğal bambudan imal edilmiştir. hediye, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

Kadınlara Özel Hediyelik Powerbank Ayna Kalem Seti

bayan öğretmene hediye önerileri

Bayan öğretmene alınacak hediyeler listenizin en kullanışlı hediyeleri arasında yer alan bu ürün, ayna, kalem, powerbank ve setin kutusundan oluşmaktadır. Setin içerisindeki her bir parça, üzerindeki isimle özelleştirilir. Setin parçaları, kutudaki köpük sayesinde kutu içerisine tam oturur. Ürün, özel olarak hediye paketinde sizlere gönderilecektir.

İsim Yazılı Gümüş Bileklik

bayan öğretmene sürpriz hediye

Kadın öğretmenler için en zarif hediyeler arasında yer alan bu bileklik, üzerindeki isim yazısı ile kişiye özel bir hal almaktadır. ürün, 925 ayar gümüş malzemeden imal edilmiştir. rose, gümüş ve gold seçeneklerdeki ürün, kalın zincir seçeneği ile kişilere sunulmaktadır.