Bebeğe Karakalem Efektli Doğum Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 16067

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Fotoğrafınız özel tasarımla siyah beyaz karakalem efektli olarak baskı yapılır.
  • Fotoğraf baskınızın daha kaliteli olması için en az 1 MB olmasına dikkat ediniz.
  • Set içerisinde 1 adet bebek fotoğraf battaniyesi gönderilmektedir.
  • Bebek battaniyesi 120 cm x 100 cm ölçülerindedir.
  • Bebek battaniyesi yumuşak polar kumaştan imal edilmiştir.
  • Bebek battanyesini elde yıkamaya ve aşındırıcı kullanmamaya özen gösteriniz.
  • Bebeğe Karakalem Efektli Doğum Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bebeklerin doğumları anne ve babaları başta olmak üzere tüm yakınları için büyük bir mutluluktur. Özellikle bu dönemde hoşgeldin bebek hediyeleri de büyük bir değer taşırlar çünkü bebeğin dünyaya gelişi uzun bir zamandır beklenmiş ve sonunda dünyaya gelmesi ile birlikte etrafa neşe saçılmıştır.

Bebeklerin sevimliliklerini ve onların gelişimlerini her zaman ölümsüz hale getirmek için bir hediye tercihinde bulunulmak isteniyorsa, bu durumda Bebeğe Karakalem Efektli Doğum Hediyesi Fotoğraf Çekim Battaniyesi harika bir hediye tercihi olacaktır.

Bu özel battaniye, yeni doğan bebeğin fotoğrafının da üzerine basılması ile çok daha özel ve ayrıcalıklı bir hale gelmektedir. Tercihe bağlı olarak üzerine farklı tasarımlar da basılmakta ve böylece çok daha özel bir hale getirilebilmektedir. Sadece özel tasarım olarak değil, aynı zamanda bebeklerin hassas yapılarına da uygun şekilde üretilmiştir. Bebekler, yeni doğduklarında gelişimlerini henüz tamamlamadıkları için ciltleri son derece hassastır ve bu yüzden onlara zararlı olacak eşyalardan uzak tutulmaları gerekmektedir. Yumuşak sağlıklı polardan yapılan ürün böylece bebeklerin kullanımı için uygunken aynı zamanda dayanıklı yapısı sayesinde de uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Hem bebeğin fotoğraflarının çekilmesi hem de üzerinde oyunlar oynaması için doğru bir hediye anlamı taşıyacaktır.