Arkadaşa Hediye Monogram Logo Tasarımlı İsme Özel Otomatik Cüzdan - Hakiki Deri

Ürün Kodu: 13657

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Hakiki deriden imal edilmiştir.
  • Kartlık Cüzdan İçi Bölmeler 1. Sınıf Astarlıdır ve 1. Sınıf İşçilikle Üretim Yapılmıştır.
  • Kızak 5 Adet Kart Almaktadır.
  • Harici 2 adet kart bölmesi ve para bölmesi olarak kullanabiliceğiniz cep.
  • 7 cm x 9.5 cm ölçüsündedir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşınızın yaklaşan doğum günü için kendisine logo tasarımlı bir cüzdan yaptırmak ister misiniz? Üstelik de monogram tasarımlı bir isim detayıyla kendisine hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Cüzdanın üzerindeki isim detayı ürünü kişiye özel hale getirebilirsiniz. Arkadaşınıza doğum kutlama mesajları da göndererek önce kutlama mesajınızla sonra hediyenizle kendisine hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Arkadaşınız için özel olarak hazırlanan bu cüzdan ile her işini halledebileceği gibi otomatik açılım sistemiyle de dilediği şekilde kullanabileceği bir ürün hediye edebilirsiniz.

Arkadaşınıza ya da sevgilinize doğum günü kutlamak için güzel sözler armağan etmek isterseniz sizin için derlediğimiz bu seriye göz atarak işe başlayabilirsiniz. Hakiki deriden üretilen bu ürünü siz de sevgilinize ya da arkadaşınıza hediye edebilir kendisi için şahane bir sürpriz de hazırlayabilirsiniz. Kartlık görevini de gören cüzdan ürünü 5li hazneye sahip olduğundan kolay kullanımıyla dikkat çekiyor. Kart bölmesi haricinde para saklama bölümü de bulunan ürünün saklama alanları astarlı sistemden oluşmaktadır.

Ürünün özelleştirme sistemine yazılan isim detayı da cüzdanı muhteşem hale getiren detaylardan biri haline geliyor. Aynı zamanda yalnızca doğum günü için değil; yılbaşı, yıldönümü ya da sevgililer günü hediyeleri için de ideal bir seçenek görevini gören bu ürünü özel günlerinizde tercih ederek sevgilinizin mutluluğuna tanıklık ederek günlük hayatta kullanabileceği bir ürünü kendisine hediye etmiş olmanın gururuyla siz de mutlu olabilirsiniz.