Arkadaşa Hediye Home Made Mutfak Önlüğü

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
84.90 TL
Ürün Kodu : 16105

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Kırmızı, ve Siyah renk seçenekli
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.
  • Arkadaşa Hediye Home Made Mutfak Önlüğü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yemek yapmayı sever arkadaşınız bulunuyorsa onun mutfakta geçireceği süreleri uzatacak ve birbirinden lezzetli yemekler yapmasına katkı sunacak olan Arkadaşa Hediye Home Made Mutfak Önlüğü hediye olarak verebilirsiniz. Arkadaşınızın çok sevineceği bu hediye ile birlikte birbirinden güzel yemekler çok daha kolay şekilde hazırlanacaktır.

Arkadaşlarınız için en özel günlerin başında doğum günleri gelmektedir ve onların doğum günlerini ayrıcalıklı olarak kutlamak istiyorsanız arkadaşa doğum günü hediyeleri arasında öne çıkan ve farklılık yaratacak olan bu önlük arkadaşınızın şimdiye kadar aldığı en özel hediyelerden birisi olacaktır.

Yemek yapmak bazı kimseler için ayrı bir sanat dalıdır. Yemek malzemelerinin hazırlanması, özenle pişirilmesi, bir araya getirilmesi, ufak dokunuşlar ile lezzeti çok daha arttırmak yemek yapmayı sevenler için vazgeçilmez unsurlardır. Eğer yemeklere böyle yaklaşan bir arkadaşınız bulunuyorsa onun severek kullanacağı bu hediye vereceğiniz en güzel hediye olacaktır. Tamamen pamuktan üretildiği için sağlık açısından da uygun olan ve uzun süreli kullanımlar için de uygun olan ürünün farklı renk tercihleri de bulunmaktadır. Üzerine baskı insan sağlığına zarar vermeyen yüksek kalite baskı yöntemleri ile yapılmaktadır ve çok uzun süreli kullanımlarda dahi görünümünden hiçbir şey kaybetmez.