Anneye Hediyesi Esprili Kupa Bardak

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
%5 indirim
34.9 TL
33.15 TL
Ürün Kodu : 16735

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Kupanızın her iki yüzüne de baskı yapılmaktadır.
  • Anneye Hediyesi Esprili Kupa Bardak özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Başta anneler günü hediyesı olmak üzere annenizi her zaman mutlu etmek istiyorsanız, özel tasarımı ile öne çıkan Anneye Hediyesi Esprili Kupa Bardak tercih edebilirsiniz. Bu özel kupa bardak annenizin şimdiye kadar aldığı en özel hediye olacaktır çünkü tamamen sizin sevginizi yansıtmış olacak. Üzerinde yer alan esprili mesajı sayesinde annenizin her kullanımda yüzünün de gülümsemesine neden olacak bu özel kupa bardak tüm bu detayları ile birlikte başta anneler günü olmak üzere annenize sürpriz yapmak istediğiniz her ana özel bir uyum göstermeyi başarıyor.

Porselenden yapıldığı için sağlıklı bir kullanım sunan bardak, aynı zamanda içeceklerin de tadının korunmasını sağlar. Böylece her kullanımda anneniz içeceklerinin tadını doğru şekilde alabilir. Evde, işyerinde ya da istediği her yerde büyük bir mutluluk ile kullanacağı bardağın üzerinde yer alan baskılar da silinme ya da solmalara karşı dayanıklıdır.

Anneler gününün yanında doğum günü gibi özel günler için de rahatlıkla tercih edebileceğiniz bardak, sıradan bir günü özel güne getirmek için de etkili olacaktır. Tüm bu özellikleri ile birlikte annenizin çok seveceği ve hoşlanacağı bu özel bardak, her zaman kullanışlı yapısı ile öne çıkacak ve sevginizi temsil edecektir.