Anneler Günü Hediyesi Anne Kız Tişörtü

Bugün sipariş verirseniz en geç 17 Mayıs Pazartesi günü kargoya verilecektir.
69.90 TL
Ürün Kodu : 10235

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Renk: Siyah ve Beyaz renk alternatifleri mevcuttur.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Anne Günü Hediyesi Anne Kız Tişörtü özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneler günü hediyesi anne kız tişörtü ile en güzel ve mutlu anne – kız modelini siz oluşturun.

Annelik bu dünyadaki en güzel olgulardan. Bir bebek dünyaya getirmek ve onun büyüyerek çocukluk çağına girişine, erişkinliğe adım atışına şahit olmaksa en mucizevi deneyimlerden. İşte siz de bir anneyseniz ve tatlı bir kızınız varsa birlikte giyebileceğiniz harika bir tişört önerisiyle bu sayfada karşınızdayız.

Yine annesine düşkün bir evlatsanız anneler gününde anneciğinize armağan edebileceğiniz bu tişört ile onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Üzerinde el ele tutuşmuş mutlu ve mesut bir anne - evlat ikilisinin bulunduğu bu özel tişörtte sevginiz en güzel şekilde yansıtılıyor. Üzerinde en güzel mesajları yazdırabileceğiniz bu sevimli tişörtle ona en güzel sevgi hediyesini armağan edebilirsiniz. Anneler günü hediye fikirleri içinden bu sempatik ve sevgi dolu sıcacık tişörtü seçtiğinizde bakın biricik anneniz ne kadar da sevinecek.

 

Dilerseniz hediye tişörtünüzü siyah, dilerseniz de beyaz tonlarından seçebilirsiniz. Bu güzel tişörtle özel mesajınız sayesinde dilerseniz onu ne kadar çok sevdiğinizi haykırabilir ve dilerseniz de en sevdiği yönlerini yazdırabilirsiniz. Mesaj kısmını dilediğiniz gibi doldurabileceğiniz bu harika tişörtü çok seveceği için anneniz sık sık giyecektir. Ama en sevdiği tişörtün bu olacağı kesin. Anne hediyeleri aradığınızda kaçırılmaz fırsat anneler günü hediyesi anne - kız tişörtü.

 

Hadi ona olan sevginizi bir an önce gözler önüne serin. Ona düşkünlüğünüzü bu tişörtle su yüzüne çıkarmayı iple çekiyorsanız anneler gününü beklemenize daha gerek yok. Şimdi hemen tişörtünüzü sipariş ettiğinizde tişörtünüz en kısa zamanda elinizde olacaktır. Gerek anneniz için, gerek kendiniz ve sevdikleriniz için en özel Tişört tasarımları her zaman Hediye Sepetinde.

Sıradan bir tişörtü annenize özel hazırlanacak şık ve espirili bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz?

Annelerimizin gününe özel hazırladığımız Anneler Günü Hediyesi Anne Kız Tişörtü, melek anneniz için sürpriz niteliğinde bir hediye. Sıradan, sıkıcı hediyelerin aksine oldukça farklı ve etkileyici olacak bu tişört ile annenizle aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda annenize tasarlanacak tişört ile fark yaratmasını sağlayabilirsiniz. Üzerindeki anne-kız baskısıyla da oldukça hoş görünen Anneler Günü Hediyesi Anne Kız Tişörtü aranızdaki sevgi bağını dışa yansıtmak için birebir.

Sizde anneler günü hediyem farklı ve heyecan verici olsun diyorsanız ve annenizi mutlu edecek o hediyeyi henüz bulamadıysanız üzerinde annenizi ne kadar çok sevdiğinizin yazılı olduğu Anneler Günü Hediyesi Anne Kız Tişörtü'nü anneniz için hemen satın almalısınız.