Altın Kaplamalı Zümrüt Anka Kuşu Kolye

Ürün Kodu : S-10474
89,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.

Göz kamaştırıcı güzelliği ile Zümrüdüanka Kuşu'nu bayana hediye edilebilecek en şık hediyeye dönüştürdük ve Altın Kaplamalı Zümrüt Anka Kuşu Kolye'yi sizlerin beğenisine sunduk!

Bayana özel gün hediyesi olarak tercih edilebilecek bu zarif kolye tüm şıklığı ile dikkatleri üzerine topluyor. Sevgiliye hediye, anneye hediye veya bayan arkadaşa hediye olarak şık bir seçim olabilecek Altın Kaplamalı Zümrüt Anka Kuşu Kolye bayanların narin boyunlarında benzersiz bir görünüme kavuşacak. Özel gecelerde veya günlük yaşamda keyifle kullanabilecekleri Altın Kaplamalı Zümrüt Anka Kuşu Kolye'yi boyunlarından çıkarmak istemeyecekleri kesin. Tüm şıklığı ve zerafeti ile bu kolye sizin de sevgiyle hatırlanmanızda etkili olacaktır. Anneniz, sevgiliniz veya yakın arkadaşınız anlamlı ve şık bu hediyeniz ile kendilerini değerli hissedecekler, onları ne kadar önemsediğinizi anlayacaklardır. Özel gün hediyesi olarak bundan daha güzel bir hediye bulamayacağınızdan eminiz.

Sevgiliye yıldönümü hediyesi, anneye anneler günü hediyesi, bayan arkadaşa doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz Altın Kaplamalı Zümrüt Anka Kuşu Kolye'yi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde sıradan bir hediye seçmek zorunda kalabilirsiniz.

 

Altın Kaplamalı Zümrüt Anka Kuşu Kolyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ağırlık: 2.8 gr
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir.
  • Gümüş ve değerli taşlar nedeniyle ürün ağırlığında ± %5 sapma olabilmektedir.
  • Ürün şık kadife hediye kutusunda ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Yorum Yaz

esat .
Başarılı
06.10.2016