Aile Resimli Ahşap Çerçeve

Ürün Kodu : S-2851
44,90 TL

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.

Aile resimli ahşap çerçeve birlikteliğinizi en güzel anlatan bir obje olarak evlerinizde hüküm sürebilir…

Aile olmak, birlikte güçlü şekilde kenetlenerek hayata devam edebilmek bu dünyadaki en güzel nasiplerden ve güç odaklarından biridir. Ağaç dalıyla gürler sözünden hareket edecek olursak, gerçekten de aile bu dünyadaki en güzel arka ve en büyük sevgi, aynı zamanda da yaşam enerjisi kaynağıdır.

Anne, baba, ağabey, abla ve de kardeşlerle donanmış bir aile, her zaman için en güzel çerçeveler içinde sergilenmeyi hak eden kareleri oluşturur.

O halde sizlerde böyle güzel ve mutlu bir aile birlikteliğine sahipseniz bu birlikteliği en güzel ve en özel çerçevelerle taçlandırmalısınız. 23 x 28 cm ebatlarında olan bu güzel ahşap çerçeve üzerinde ailenizin soyadının yanı sıra tüm aile fertlerinin ismini de bulunuyor.

Masif yapısı, rengi, tasarımı ve şık dizaynıyla her türlü dekorasyona ve her tarzda ki mekanlara en güzel şekilde destek verecek olan bu güzel objeyi herkesin evi de hak ediyor doğrusu. Bir an önce siparişinizi verin ki sizlerin şen yuvanızda da böylesi şık - aileye özel tablo kıvamındaki çerçeveden bulunsun diyoruz.

En güzel çerçeve modelleri arasından seçmiş olduğunuz bu özel aile çerçevesiyle her zaman için daha sıcak mekanlara sahip olabilirsiniz.

Hediye Sepetindeki yer alan değişik ürünler , yüzlerce sayfa ve farklı obje arasından sadece sizin beğeninizi bekliyor.

Hediye internet ayrıcalığıyla bu ve benzeri ürünlere hiç yerinizden kalkmadan oturduğunuz yerden sadece parmaklarınız sayesinde kavuşabilirsiniz.

Her durumda yanınızda olan ailenize özel ve anlamlı bir resim çerçevesi...Her baktığınızda bir arada olduğunuzu hatırlatacak olan bu çerçeveyi aileniz ile paylaşın.Özel bir eşya olarak en özel köşede yerini alsın.


Her durumda bir arada olmak herkese nasip olan bir şey değildir. Ancak sizin aileniz bu durumun dışındaysa onu ölümsüzleştirmenizin vakti gelmiş demektir. Üzerinde ailenizin soyismi ve kendi isimlerinizin bulunduğu bu çerçeveye en güzel resminizi koyup çerçeveyi daha anlamlı kılabilirsiniz.

Aile Resimli Ahşap Çerçeve'yi satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
Masif ahşap malzemeden yapılmaktadır.
23x28 cm çerçeve boyutu olup 15x21 cm resim alanıdır.