Ağrı Şehirine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört

4 Saat 54 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
59.90 TL
Ürün Kodu : 10742

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Ağrı Şehirine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Ülkemizin en soğuk şehirlerinden Agrı'nın sıcak insanlarına özel olarak tasarladığımız mükemmel bir ürünü sizlere sunuyoruz; Ağrı Şehirine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört.

Ağrı'nın eşsiz güzelliklerinin tema alındığı baskısı ile sıradanlıktan çıkarılan bu tişört modelimiz Ağrılı bir arkadaşınıza veya sevgilinize armağan edebileceğiniz ilginç hediyelerden biri. Doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Ağrı Şehirine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü küçük bir jest olarak herhangi sıradan bir günde de onlara sunabilirsiniz. Günlük yaşamda keyifle kullanılabilecek şıklıktaki Ağrı şehrine özel tişört modelimiz evde kullanılabileceği gibi dışarda, okulda, yürüyüşte veya alışverişte de keyifle kullanılabilir. Ağrılı olan sevdiklerinizin memleketlerine özel tasarlanmış bu tişört ile bulundukları her ortamda fark yaratacakları kesin. Nereden edindikleri merak konusu olacak Ağrı Şehirine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört için size nasıl teşekkür edeceklerini bilemeyecekler, tişörtü aldıkları ilk anda şaşkınlıktan ve sevinçten havalara uçacaklar. Her kullandıklarında sizi hatıratacak bu tişört modeli anı niteliği de taşıdığından bir ömür saklanacak, ilk günkü heyecanından asla bir şey kaybetmeyecektir. Erkeğe hediye ya da bayana hediye olarak satın alabileceğiniz Ağrı Şehirine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü dilerseniz memleketi Ağrı olan birisi olarak kendiniz için de hazırlatabilirsiniz.

Güzel ülkemizin nadide şehirlerinden biri Ağrı'nın eşsiz güzelliklerini tema alarak hazırladığımız Ağrı Şehirine Özel Tasarımlı Baskılı Tişört'ü memleti Ağrı olan sevgilinze ya da arkadaşınıza armağan etmek veya kendiniz için hazırlatmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi geçin. Hediye Sepeti.com'un diğer şehirlere özel tasarım hediyelerini de incelemeden geçmeyin.