Adıyaman Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört - %100 Pamuklu Kumaş

1 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
94.90 TL
Ürün Kodu : 10741

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Adıyaman Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Tarihi yerleri ile meşhur olan dounun en güzel şehirlerinden Adıyaman'ımızı es geçmek olmazdı tabi.. Adıyamanlı olan sevdikleriniz için harika bir tasarım oluşturduk ve sizlere sunduk; Adıyaman Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört.

Güneşin en güzel doğduğu nokta Adıyaman birçok güzelliğe ev sahipliği yapan bir şehrimiz. Bu şehirde yaşamak ve bu şehirli olmak müthiş bir ayrıcalık olsa gerek. Ülkemizin her şehri güzeldir elbette ki fakat bu şehrin insanları Adıyamanlı olmayı bir fark olarak benimsemişlerdir. Siz de Adıyamanlı olan sevgilinize, en yakın arkadaşınıza veya erhangi bir yakınıza küçük bir jest olsun diye Adıyaman Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört'ü armağan edebilirsiniz. Baskısı Adıyaman'ın güzellikleri ile detaylandırılan bu tişört modelimizi istediğiniz bedende erkeğe hediye veya bayana hediye olarak hazırlatabilirsiniz. Anı niteliğinde bir hediye olabilecek Adıyaman Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört'ün çok beğenileceğinden emin olmanızı isteriz. Sitemizin şehirlere özel tişört modelleri arasında yerini alan bu tişört modeli ile her an akıllarda olabileceksiniz. Sevdikleriniz memleketlerine özel hazırlanan Adıyaman Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört'ü evde, işte, oulda, yürüyüşte, dışarda kısacası diledikleri her yerde keyifle kullanabilecekler; giydikleri bu sıradışı tişört modeli ile Adiyamanlı olduklarını gören herkese farklı bir şekilde ifade edebilecekler.

Arkadaşa alınacak hediyelerden biri olarak tercih edebileceğiniz Adıyaman Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört'üerkek sevgiliye hediye veya bayan sevgiliye doğum günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Sevdikleriniz sıradışı baskısı ile dikkat çeken memleketlerine özel bu tişört modelini gördüklerinde sevinçten havalara uçacaklarına emin olabilirsiniz.