Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

5'li Dekoratif Paspartulu Beyaz Fotoğraf Çerçevesi

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
649.90 TL
Ürün Kodu: 19588

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 Adet 30 x 40 cm Çerçeve.
  • 2 Adet 20 x 30 cm Çerçeve.
  • 2 Adet 13 x 13 cm Çerçeve.
  • Farklı Boyutlarda kombinleyebileceğiniz toplam beş adet çerçeve gönderilir.
  • Kendinden Yapışkanlıdır. Dilediğin yere yapıştır, çıkar, başka yerde yeniden kullan.
  • Dikdörtgen Çerçeve'nin arkasındaki koruyucu bandı çıkarıp duvarlara rahatça yapıştırıp iz bırakmadan çıkarabilirsin.
  • Çiviye gerek duymadan kullanabilirsin.
  • Beyaz Renk Dekoratif Yapışan Çerçeve Kombini özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hayatımızdaki özel anıların fotoğraflarını saklamak ve onları özel bir yere yerleştirmek isteyenler için 5'li dekoratif paspartulu beyaz fotoğraf çerçevesi tam da aradığınız ürün olabilir. Bu şık çerçeve, evinizin dekorasyonuna mükemmel bir uyum sağlar ve aynı zamanda sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için harika bir hediye alternatifidir.

5 ayrı fotoğrafın bir araya gelmesiyle oluşan bu paspartulu çerçeve, evinizin her köşesine uyum sağlar. Kendinizi veya sevdiklerinizi özel hissettirecek hatıraları saklamak için mükemmel bir alan sunar. Birlikte geçirdiğiniz keyifli anıları ya da ailenizle yaşadığınız unutulmaz anları bu çerçeveye yerleştirerek, evinizde size özel bir köşe oluşturabilirsiniz.

Kadınlar ve erkekler için uygun olan bu çerçeve, özellikle evlenecek çiftlerin ve sevgililerin doğum günü, yıldönümü ya da sevgililer günü hediyesi için ideal bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Ayrıca bir arkadaşa vermek ya da sevdikleriniz için kişiye özel bir hediye arayışındaysanız, bu çerçeve tam da aradığınız ürün olabilir. Yaşına bakılmaksızın herkesin beğenisini kazanan bu çerçeveyle, sevdiklerinize özel olduğunu hissettirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Hem dekorasyon hem de anı saklama amacıyla kullanabileceğiniz 5'li dekoratif paspartulu beyaz fotoğraf çerçevesi, sevdiklerimize verdiğimiz değeri en güzel şekilde göstermenin yollarından biridir. Üstelik ev dekorasyonunuzu tamamlarken özel anılarınızı da koruyabileceğiniz bu ürünü, sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.