15 Temmuz Demokrasi Kahramanı Baskılı Tişört

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
59.90 TL
Ürün Kodu : 11113

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • 15 Temmuz Demokrasi Kahramanı Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

15 Temmuz 2016 akşamında yaşananlar dün gibi hepimizin hafızalarına kazındı. 15 Temmuz gecesi, canını hiçe sayarak sokağa dökülen Türk vatandaşlarının Demokrasiyi korumak adına ölümü bile umursamadan caddelere, sokaklara fırlayarak tankların önünde set çekmesi ise hala gözlerimizde canlanıyor.

İşte, bahsettiğimiz gece de yaşanan o talihsiz saatleri, 15 Temmuz kahramanlarını ve o akşamın korkusuz şehitlerini daima anmak ve anımsatmak adına ‘15 Temmuz kahramanları‘ temalı bu tişörtten kendinize ve sevdiklerinize alabilirsiniz.

Darbeye ve darbecilere karşı hiçbir şeyi umursamadan sokaklarda etten duvar olan Türk halkının tanklara karşı koyuşunu dilerseniz bu anlamlı tişörtle en güzel şekilde yad edebilirsiniz.

 

İstiklal Marşında bulunan ‘hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım’ sözleriyle harmanlanmış mısralarla bezeli bu güzel tişörtte tanklarla dolu bir caddenin önünde set gibi duran ve Türk bayrağını elinde tutan bir kahramanın siluetinden bulunuyor.

Siyah ve beyaz renk seçeneklerinden oluşan 15 Temmuz Demokrasi kahramanı tişörtü, kaliteli ve hava aldıran koton kumaştan ve sağlık standartlarına uygun boyalı baskıdan oluşmaktadır. Tüm sevdiklerinize, yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza bu anlamlı tişörtten özel günlerinde armağan edebilir ve onlara manalı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Hediye Sepetinde bulunan tasarım tişört çeşitlerinden 15 Temmuz kahramanları temalı tişört, sevdikleriniz için gerçekten de büyük bir sürpriz olacak.

Güzel hediye fikirleri arasından farklılık arıyorsanız bu ürünü tüm sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Erkeğe hediyeler , her zaman zorlayıcı arayışlardandır. Oysaki Hediye Sepetinde bulabileceğiniz farklı tasarımlardaki bu gibi seçimler,  tanıdığınız tüm erkeklere sunabileceğiniz niteliklerde

Tişört konusunda da değişik ilginç ürünler ve orijin baskılar, her zaman seçenekleriniz arasında olacaktır.

15 Temmuz Demokrasi Kahramanı Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.