Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak

Ürün Kodu : S-10391
29,90 TL

Tasarımcı bir arkadaşınız mı var? Ve siz ona özel bir hediye seçmek, onu bu sıradışı hediye ile şaşırtmak mı istiyorsunuz? O halde adresiniz doğru!

Bir nesneyi yeniden yaratan, farklı boyutlara taşıyan değerli meslek erbabı tasarımcıarımıza da bu yakışırdı dedik ve Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak'ı hazırladık. Renkli görünümü ve şık tasarımı ile dikkat çeken bu kupa tasarımcılarımızın yüzünü güldürecek nitelikte. Üstelik üzerine kusursuzca basılacak olan isim soyisim ile tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel bir hal alıyor. Sadece kendilerine özel olan bir hediye aldıklarında sevdiklerinizin ne kadar mutlu olacağını ve onlara verdiğiniz değeri sonuna kadar hiddeceklerini tahmin edebiliyorsunuzdur herhalde. O halde daha fazla beklemeyin ve Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak'ı işinin eri tasarımcı arkadaşınız için hemen hazırlatın, ona en özel günlerde armağan edin.

Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardak'ı yalnızca arkadaşlarınız için değil bir tasarımcı olarak kendi isminize özel olarak da hazırlatabilirsiniz.

 

Tasarımcılara Hediye Porselen Kupa Bardakğı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah