Şiirli Ahşap Foto

Ürün Kodu : S-8319
64,90 TL

Bir çok film ve hikayeye konu olan aşk hissedilen en özel duygulardan biridir. Kalbinizin heyecanla çarptığını hissettiğiniz o kişiyi bulduğunuzda dünyadaki en şanslı ve en mutlu insan siz olursunuz. Hayatınıza anlam katan bir sevgilinize var ise doğum günü hediyesi profesyonel bir ressamın kaleminden çıkmışcasına özel bir görüntüye sahip olan şiirli ahşap fotoyu hediye edebilirsiniz. En güzel resminizin kazıma yöntemi ile işleneceği şiirli ahşap foto üzerine sevgilinize anlatmak istediğiniz duygularınızı ya da onun için yazdığınız şiirinizi yazabilirsiniz.

Geçmişte ağaç üzerine kazınan isimler ilişkinizden izler taşıyan ve aşkınızı sonsuza dek hatırlatacak özel bir anıydı. Ancak orjinal ve yaratıcı bir fikir ile size kolaylık tanıyan hediye sepeti şiirli ahşap foto ile duygularınızı tek tıkla romantik bir şekilde ifade etmenizi ve sevgilinize dünyanın en anlamlı hediyelerinden birisini vermenizi sağlayacaktır. Fotoğrafınız ve duygularınızı bir araya getiren şiirli ahşap foto size mutluluğun resmini çiziyor. En özel fotoğrafınız ile hazırlanacak şiirli ahşap foto 1 gün içerisinde hazırlanarak yıldönümü ya da doğum günü hediyeniz için size anlamlı bir alternatif olacaktır. Yıldönümünüz geldi çattı ve özel bir hediye arayışındaysanız size anlamlı yıl dönümü hediyesi fikri sunacak ahşap foto ile sevgilinizin kalbini fethedecektir.

Üzerinde en güzel resminizin lazerle işleneceği ve sadece ona özel sözlerinizin bulunduğu şiirli ahşap foto sevgiliye hediye edilecek en özel hediyelerden olacaktır.

Şiirli Ahşap Foto'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 1.5 cm kalınlığında masif ahşap üzerine yakarak işleme yapılmaktadır.
  • 22x30 cm ölçülerindedir.
  • Ürün duvara asma aparatı ve masa üzerinde kullanılacak ayağı ile gönderilmektedir.
  • Dikey konumdaki resimlerinizde ürün dikey, yatay konumdaki resimlerinizde ise ürün yatay olarak hazırlanmaktadır.
  • Ürün üzerindeki saat yerinden çıkarılarak pil değişimi ve saat ayarı yapılabilmektedir.

Yorum Yaz

cemal ö.
mukemel
sizden çok memnunum ilk defa internet aracılığıyla aldığım birşeyden memnunum
18.01.2017
MESUT B.
HEDİYE
SÜPER BİR EMEK HARCAMIŞLAR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇOK GÜZEL .
09.01.2017
Niyazi B.
Mükemmel
Foto efsane olmuş yazı da tam istediğim gibi saat de sorunsuz çalışıyor ve hediye paketi de çok şık artık sık sık sipariş vereceğim :)
03.01.2017
Zehragül Y.
Memnuniyet
Ürün gayet güzeldi ve kargo konusunda kargo firmasından çok daha fazla yardımcı olan hediye sepetine teşekkür ederim
31.12.2016
Samet O.
Hızlı ve güvenli
ürün gayet güzel
29.12.2016
Omer f.
Harika
Gerçekten harika bi ürün. Siparişi verdikten 3 gün sonra elime ulaştı sadece saatin pili bitmişti onuda 2 dk hallettim Hediye almak isteyenlere tavsiyemdir.
26.12.2016
furkan .
yorum
Ertesi gün bana geldi hediye paketi çok güzeldi.
24.11.2016
Mahmut U.
Fazlası ile başarılı.
Hem hizmeti hem kalitesi hem teslimattaki sorumsuzluk ve hız. Mükemmel... Ellerinize sağlık. Gönlümüzün rahatlığı ile siteye güvenebilirsiniz..
11.11.2016
Birsu b.
Tereddüt ederek sipariş vermiştim fakat beklediğimden çok daha iyiydi. Emeğinize sağlık muhteşemsiniz
09.11.2016
SERDAR Ö.
Mükemmel
Görüntüsü mükemmel olmuş. Saati bozuktu hemen geri dönüş yapip ertesi gün yenisini gönderdiler. Çok teşekkürler güzel anlamli bir hediye oldu.
05.11.2016