0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comSevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kutulu Hediye Sepeti

Ürün Kodu : S-8596
84,90 TL

Oldukça romantik hazırlanmış bir hediye sepeti ile sevgilinize 'mutlu yıllar' demeye ne dersiniz?

Yeni bir yıla girmeye sayılı günler kala sevgilisi olan herkes gibi sizleri de hediye seçme telaşı sarmıştır. Eğer sizde bu özel hediyenin ne olacağına karar veremediyseniz Hediye Sepeti olarak sizlere sunduğumuz sevgiliye yılbaşı hediyesi alternatifleri ile bu dertten kurtulacaksınız. Sevgiliniz için en güzel hediyeyi buradan seçip O'na harika bir jest yapacaksınız.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kutulu Hediye Sepeti, sevgiliye yılbaşında birden fazla hediye sunabileceğiniz mükemmel bir sepet. Sevgilinize doyumsuz bir mutluluk yaşatacak yılbaşı sepeti, birbirinden sevimli ürünlerle dopdolu. Sevgilinizin keyifle kullanacağı bu ürünler ile aşkınızın pekişmesini sağlayabilirsiniz. Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kutulu Hediye Sepeti içerisindeki hediyeler yılbaşı figürleri ile detaylandırılıp yeni yıla yakışır bir hediyeye dönüştürülmüştür.

Yepyeni bir yılda aşkınıza özel bir hediye vermek istiyorsanız Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kutulu Hediye Sepeti'ni Hediye Sepeti'nden hemen satın alın. O'nu dünyanın en mutlu insanı yapın.

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Kutulu Hediye Sepeti Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Merry christmass kurdeleli teddy bear ayı oyuncak,
  • Seni seviyorum kalp yastık
  • Su küresi
  • Kardan adam çorap formunda yılbaşı ağacı süsü ve
  • Merry Christmass etiketli madlen çikolatalar bulunuyor.
Sepet kırmızı renkli tülle tüllenerek en romantik hali ile sunuluyor.
Tüllenmemiş kutu ölçüsü : 21,5 cm* 21,5 cm* 4 cm.