Rose Renk Gümüş Uğur Böceği Kolye

Ürün Kodu : S-10785
64,90 TL

Biriciğiniz, uğurunuz, değerliniz sevgilinize yaklaşan özel gününüzde çok şık bir armağan vermek ister misiniz? Şık görüntüsünün dışında anlamlı bir hediye de sayılabilecek Rose Renk Gümüş Uğur Böceği Kolye.

Bayan sevgiliye hediye olarak ne alınır diye günlerdir düşünüyor fakat ne hediye seçeceğinize karar veremiyorsanız Rose Renk Gümüş Uğur Böceği Kolye kesinlikle aradığınız şey. Sevgilinizi şaşkınlığa uğratacak ve mutlu edecek bu şık kolye sayesinde özel günlerinizin anlamını ikiye katlamak elinizde. Hayatınızın uğuru olarak gördüğünüz o özel insana en özel günlerinizde sunacağınız bu kolye şık bir aksesuarın dışında çok daha fazla şey ifade etmekte. Kalıcılığını bir ömür sürdürecek Rose Renk Gümüş Uğur Böceği Kolye sevgilinizin boynundan asla çıkmayacak, onun şık kombinlerinin en özel parçası haline dönüşecek. Zarifliği ve göz kamaştıran taşları ile sevgilinize yakışır bir hediye olabilecek Rose Renk Gümüş Uğur Böceği Kolye'yi sevgiliye doğum günü hediyesisevgiliye yıldönümü sürprizlerinden biri olarak veya herhangi sıradan bir günde sürpriz hediye fikirlerinden biri olarak tercih edebilirsiniz. Anlamlı ve zarif bir hediye olabilecek uğur böceği kolye ile özel günlerinizin anlamını ikiye katlamış olacaksınız.

Özel günleriniz yaklaştıkça sizi de tatlı bir telaş sardıysa daha fazla zaman kaybetmeyin ve Hediye Sepeti.com'un sizlere sunduğu Rose Renk Gümüş Uğur Böceği Kolye'yi biricik aşkınız, hayatınızın uğuru için satın alın. Vereceğiniz bu ömürlük hediye ile daima onun aklında ve kalbinde olmayı garantileyin.

 

Rose Renk Gümüş Uğur Böceği Kolyeyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • En: 1.2 Cm
  • Boy: 1.7 Cm
  • Ağırlık: 2.5 Gr
  • Maden: Gümüş
  • Değerli Taş: Zirkon
  • Kaplama: Rose
  • Renk: Pembe