Ring For Love Aşk Çanı

Ürün Kodu : S-10648
24,90 TL

Sevdiğiniz insana özel bir hediye alternatifi arıyorsanız eğer her sene verdiğiniz sıradan hediyelerin çok dışında kalacak bir hediyeyi sizlere sunmaktan keyif alıyoruz; Ring For Love Aşk Çanı.

Sevdiği erkeği ya da bayanı gülümsetmek adına elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olanların tercih edebileceği bu çan gerçeğinden farksız olarak  üzerindeki ilginç baskısı ile hayata geçirilmiştir. Tutma yeri siyah çan kısmı ise beyaz renkte tasarlanan Ring For Love Aşk Çanı ile sevdiğiniz insana duyduğunuz aşkı sıradışı bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sevgilinizi etkileyeceğini düşündüğümüz bu çan ile aşk dolu zamanlara imza atacağınız kesin. Seni Seviyorum demenin birçok yolu varken sizin böylesi espirili bir şekilde ona olan sevginizi hissettirmeniz emin olun ki akılda daha kalıcı olacak ve o anki hissedilen duygular asla unutulmayacaktır. Sevgiliye özel bir hediye alternatifi olabilecek Ring For Love Aşk Çanı'nı sevdiğiniz insan ister evinde isterse de ofisinde dekoratif bir eşya olarak kullanabilir. Her baktığında keyifleneceği bu zil ile güne oldukça neşeli başlayabilir.

Şık ve sıradışı tasarımı ile heyecanını daima koruyacak bir hediye olabilecek Ring For Love Aşk Çanı'nı sevdiğiniz insana hediye etmek ve onu bu ilginç hediye ile şaşırtmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutun ve Hediye Sepeti'nden siparişinizi hemen oluşturun. Bayan sevgiliye hediye ya da erkek sevgiliye hediye olarak tercih edilebilir.

 

Ring For Love Aşk Çanı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ring for Love yazan el zili 13 x 8 cm ölçülerindedir.
  • Çan bölümü paslanmaz çelik tutma sapı sert plastiktir.